Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
18

    

Lida ile Desteklenen Diyetler

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 18 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

Proteinler yaşamsal önem taşıyan biyokimyasal süreçlerin temci maddeleridir. Vücutta protein sentezi için insanın yiyecek proteinineLida ile desteklenen diyetler gereksinimi vardır. Bu sebeple lida ile desteklenen diyetlerde protein alımı mutlaka olmalıdır. Her bilki ve hayvan organizması binlerce farklı protein içerir. Proteinler yaşayan hücrenin en kapsamlı yapıtaşlarıdır.

Dokuya dayanıklı bir yapı sağlarlar (kollajen): metabolizmaya yardımcı olurlar (enzimler); kas hareketinde rol oynarlar (kas proteinleri aktin ve miyozin); kanın pıhtılaşmasını sağlarlar (fibrin); enfeksiyonları önlerler (antikor); sinyalleri taşırlar (hormonlar); ulak moleküllerini tanırlar (alıcılar); taşıyıcı öğeler olarak hizmet ederler (kırmızı hemoglobin): ve daha birçok görevi yerine getirirler. Bu aşamada lida kapsül kullanmak daha kolay zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Vücut işlevleri için gereksinim duyulduğu kadar protein oluşturulur. Şekerin (glikojen) ve yağın (depo yağı) aksine proteinler depolanmaz. Depolanan yağlar için ise lida kapsül kullanmak gerekir. Günümüzde ortaya çıkan kısa süreli kıtlıklara karşın artan dünya nüfusunu yeterli derecede besleyecek düzeyde gıda üretilmektedir.

90′ lı yılların başında kişi başına düşen günlük ortalama enerji, 2700 kilo kaloriden (kkal) fazlaydı; böylece sanayileşmiş ülkelerdeki yaklaşık 2400 kkal’ lik ve gelişmekte olan ülkelerdeki 2200 kkal’ lik gereksinim karşılanabilir durumdaydı. Fazla kalori alımı ile artan kilolara önlem olarak lida kapsül kullanılabilir.

Bu. 1960-1980 yıllarıyla karşılaştırıldığında, gıda sağlama alanında önemli bir gelişmedir. Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgülü (FAO). yaptığı tahminlerde ortalama gıda sağlama durumunun 2010 yılına kadar iyileşmeye devam edeceğinden yola çıkmaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.