Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
16

    

Lida ile Diyet Uygulaması

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 16 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Aslında başarısızlık, Lida olmadan yapılan diyet programının başarısına bağlı olarak gelir. Lida kullanan insanlar arasında ilk iki hafta 5-6 kilo arasında netice elde edenler vardır. Tam bu noktada birinci safhadan, ikinci safhaya geçiş yaparsınız ve birinci safhada Lida sayesinde tamamen kestiğiniz karbonhidratları yeniden listenize eklemeye başlarsınız.

Daha önce de söylediğim gibi karbonhidratları yeniden listeye eklememizin amacı gayet açıktır: Bazı karbonhidratlar faydalıdır ve sizin mümkün olduğunca normale en yakın Lida sağlık diyetini uygulamanızı istiyoruz.

Yani meyve yiyeceksiniz, arada bir ekmek ve makarna da yiyeceksiniz ve hatta özel durumlarda tatlınızı da eksik etmeyeceksiniz. Lida zaten sizin ne kadar yemeniz gerektiğini ayarlayacak şekilde oluşturulmuştur.

İkinci safhada kilo vermeye devam ediyorsunuz, ama birinci safhada olduğu kadar hızlı değil. Ne kadar kilo vermek istediğinize bağlı olarak bu safha bir yıl veya daha uzun sürebilir.

Diyet yapan ve Lida ile zayıflamaya çalışan bazı insanlar için bu hayal kırıklığıdır. Birinci safhanın o kadar da sınırlayıcı olmadığını hatırlarlar. Bu safhada sevdikleri belirli şeyleri yemeye devam etmişler ve kendilerini asla çok aç ve rahatsız hissetmemişlerdi. Çünkü Lida’ nın mükemmel bir tok tutucu olması bunu rahatlıkla sağlar. Bu yüzden hedeflerine daha kolay ulaşabilmek için sürekli birinci safhada kalmaya karar verirler.

Bu karan alıp başarılı olan birçok insan tanıyorum. Ama bir o kadar da başarısız olana şahit oldum.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.