Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
07

    

Lida ile Doğru Zaman!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 07 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile doğru zamanKendi zamanlarında büyük tavalar olmadığı için eti mecburen küçük parçalara bölüp öyle pişiriyorlarmış. Yoksa et, pişirme kabına sığmıyormuş. Sonra eşime bu durumu anlattım, ”Aaa ondan mıymış?” deyip, beslenme alışkanlığına devam etti. Kısaca sorgulanmadan bir davranış alındı ve bir sonraki nesle aktarıldı.

Zayıflamak ve sağlıklı bir ömür geçirmek için mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. Günümüzün en büyük sorunu kiloya kesinlikle lida form kapsülleri destek sağlayacaktır. Mutlaka lida kapsüllerini deneyip görmelisiniz.

Genetik mirasımızın üzerine bir de düşünce mirasını alıyoruz. Tabii ki bu mirasın içerisinde olumlu aktarmalar olduğu gibi olumsuz aktarmalar da var. Sana düşen bunların içerisinden işine yaramayacak, eskimiş, artık gereği kalmamış tüm düşünceleri ayıklamak. Şartlar ve zaman değişti artık, zihninin temiz bir ev gibi ferah olması gerekiyor.

Kilo vermek için kullanılan sahte lida satıcılarına dikkat etmelisiniz. Sağlıklı bir şekilde orjinal lida kapsüllerini denemelisiniz. Lida kapsüllerini kullanarak forma girmeyi başarabilirsiniz. Son zamanlarda hızla artış gösteren fazla kilolara lida ile son verebilirsiniz.

Eskiden kalma gerekli ya da gereksiz yüzlerce düşünceyi taşımanın bir anlamı yok. Bu özünü bozuyor. Annenin sana öğrettikleri ve onun annesinin ona öğrettiklerini hesaba katarsan, zaten ortalama yüz elli yıl geriye gittin demektir. Anne babanın bilgileri, kendi anne babalarından öğrendikleri için tarihin artık unuttuğun bir yerlerinden sana geliyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.