Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
09

    

Lida ile Doymuş Yağ Asitleri

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 09 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Yağlar, diğer besin öğeleri gibi vücut için hayati önem taşırlar. Bu nedenle zararlı olduğu düşüncesiyle yağları tüketmemek doğru bir davranış değildir. Özellikle Lida kullanım döneminde yağları iyi seçip, gruplayarak belirli bir düzen içerisinde kullanmak en iyisidir. Ancak fazla yağ tüketiminin obezite, kalp damar hastalıkları ve bazı kanser türlerinin oluşma riskini artırdığını ve Lida etkilerini de azalttığını unutmayın.

Eminiz hepiniz doymuş yağ, doymamış yağ, kolesterol, omegalar gibi yağla ilgili ve zaman zaman kafanızı karıştıran birçok isim duymuşsunuzdur. Gelin bu kafanızı karıştıran maddelere beraber açıklık getirelim:

Yağları oluşturan yağ asitleri bir dizi karbon zincirinden meydana gelir. Buna göre doymuş yağ asitlerinde, karbon zincirleri arasında çifte bağ bulunmaz ve doymuş yağ asitleri oda sıcaklığında katı halde bulunurlar. Faydalı olanları faydalı olduğu miktarda seçerek optimize edersek Lida ile sağlığımızı da elden bırakmayarak zayıflayabiliriz.

Doymuş yağlara tereyağı, kuyrukyağı ve margarin örnek olarak verilebilir.

Genel olarak hayvansal kaynaklı gıdalarda bulunan doymuş yağlar;

  • Kolesterol düzeyini yükseltirler.
  • Kalp damar hastalıklarının oluşmasına neden olurlar.
  • Kanser riskini artırırlar.
  • Yüksek kalori vererek obezite için risk faktörü oluştururlar.

Haliyle Lida ile de önerilmemekteler.

Doymuş yağlar hiç yağ yenmese bile, insan vücudu tarafından protein ve karbonhidrat metabolizması sonucu oluşan birtakım moleküllerden sentez edilebilirler. Bu yüzden garip olsa da Lida ile dahi belirli bir miktarda gereklidirler. Genel olarak et ürünlerinde, tam yağlı süt ve süt ürünlerinde, sütten elde edilen tereyağında ve yumurtada yüksek oranda bulunurken, bitkisel sıvı yağlarda az miktarda bulunurlar.

Doymuş yağ tüketiminizi Lida ile nasıl azaltabilirsiniz;

  1. Yemek yaparken katı yağ kullanmayın. Yemeklerinizi her zaman sıvı yağ ile pişirin.
  2. Lida’ dan sonra kahvaltıda ekmek üzerine yağ sürmekten vazgeçin.
  3. Evinize sıvı yağdan başka yağ almayın.
  4. Süt ve süt ürünlerinin yağsız olanlarım tercih edin.
  5. Et satın alırken, görünen yağlarından arındırılmış etleri tercih edin.
  6. Besinlerin etiketlerini okuma alışkanlığını edinin.

Comments:
YASEMİN on Şubat 13th, 2010 at 23:32 #

lida kapsül ürününden hiç memnun kalmadım.2009 da sizden aldığım ürünle şu andaki tamamen farklı.orjinal olduğundan siz eminmisiniz.

admin on Şubat 16th, 2010 at 01:54 #

YASEMİN;

Pek tabii ki ürünlerimiz orjinal. Web sitemizdeki yazı ve görseller yanında 7000′ in üzerindeki kullanıcı yorumuyla da bu kanıtlanmış durumda lakin ne yazıkki Lida her kullanıcıda aynı etkileri gösteremeyebiliyor. Sabırla devam ediniz lütfen.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.