Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
10

    

Lida ile Enerjinize Güç Katın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 10 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile Enerjik OlunEğer fazlasıyla enerjik bir insan değilseniz, Lida Yunnan yosununa başladıktan sonra fark edeceğiniz ikinci şey tuhaf bir şekilde müthiş bir enerji kazanmanız olacak. Genellikle bu duygu diyetin üçüncü ya da dördüncü gününde hissedilir.

Bazı insanlar hafif bir Öfori (kendi­ni aşırı zinde hissetme hali) hissedebilirler. Çoğu kişi ise kendisi­ni günde iki üç kez yoklayan sıkıntılı, yorgun saatlerin birdenbire seyrekleştiğini fark eder.

Bunun aksine, Lida yan etkisi olarak ilk hafta da bitkinlik ve halsizlik ya­şayan insanlar da vardır. Bu genellikle, diyetin onların mekaniz­ması için fazla hızlı bir şekilde etkili olduğu anlamına gelir.

Bu insanlar Lida ile kilo vermek de hızla su ve mineral kaybetmektedirler ve vücutları bu hızlı değişikliklere kolaylıkla uyum sağlayamamak­tadır. Ben, bu tür sorunlar yaşayan hastalanma biraz yavaşlama­larını öneriyorum.

Akşam yemeklerine ikinci bir salata ya da sebze desteği eklemelerini tavsiye ediyorum. İkinci haftada vücutları­nın yeni duruma alışıp rahatlayacağını bile bile, beş altı gün bo­yunca kendilerini berbat, neredeyse hasta hissetmelerine hiç ge­rek olmadığını düşündüğüm için yapıyorum bunu. Hepinizin bilmesi gereken ters etkiler yaratan ikinci bir meka­nizma daha var: çekilme semptomları.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.