Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
09

    

Lida ile Fiziksel Aktivite Nedir

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 09 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Bu konudan uzak duracağımızı umduğunuzu biliyorum, ama bu da ölüm ve vergiler kadar kaçınılmaz bir şeydir. Lida ile egzersiz, spor programları veya düzenli koşu uygulamak. Kahvaltı yapmanın dışında egzersiz, uzun vadeli, sürdürülebilir kilo kaybıyla bağlantılandırılan tek şeydir. Lida sayesinde normal şartlarda yapacağınız 10 dakikalık hafif bir egzersiz size 4 katı kadar yağ yaktırabilir. Bunun bir temel nedeni vardır: Lida, bedeninizdeki mitokondri sayısını artırmanın ve bedeninizdeki mitokondrinin fonksiyonunu geliştirmenin en iyi yoludur.

Egzersiz yaptığınızda kas kitlenizi ve oksijen alımınızı artırırsınız. Lida etken maddesi zaten vücudunuzdadır ve kas kitlesi üzerinde birilmiş yağlardan daha fazla yakabilmek için Lida bahane aramaktadır! Hareketlilik gibi.

Bunların ikisi de mitokondrinizi olumlu etkilemek açısından önemli faktörlerdir. Kas kütlenizi artırarak bedeninizde büyük miktarda mitokondri içeren hücrelerin sayısını artırırsınız (unutmayın, kaslarınız mitokondrinin en yüksek konsantrasyonda bulunduğu yerlerden biridir).

Oksijen alımınızı artırdığınızda, mitokondrinizi daha çok oksijeni daha hızlı işlemeye yöneltirsiniz. Lida ile siz idman yaparken, o da yapar. Kısaca, oksijen tüketiminde giderek daha iyi olur. Özetle, Lida ile egzersiz metabolik gücünüzü artırır.

Bunun egzersiz yaparken yaktığınız kalori sayısından öte, önemli başka sonuçları vardır. Orjinal Lida zayıflama amacıyla üretilmiş olsa da sadece oturarak varabileceğiniz netice bellidir. Birşeyler yaparak, çaba göstererek ise alacağınız etkinin ne kadar artacağını defalarca vurguladık. Bir örneği de Lida ve Spor başlığı altındadır. Çoğu kişi bu kalorilerin hikâyenin sadece bir kısmı olduğunun farkında değildir. Egzersiz yapmadığınız zaman yaktığınız kaloriler de Lida için önemlidir.

Bedeninizdeki mitokondrinin sayısını ve fonksiyonunu güçlendirerek dinlenme anındaki kalori yakma kabiliyetinizi de artırırsınız; böylece bilgisayar başında oturup e-postalarımıza bakarken ya da uykudayken harcadığınız kalorileri de.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.