Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
20

    

Lida ile Gerçekçi Olun

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 20 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Gerçekçilik, lida ile zayıflamanın yakın akrabasıdır. Lida ile zayıflamada hedefiniz, mantıklı bir zorluk derecesi ile üzerinde çalışabileceğiniz bir şey olmalıdır. Hayatınızda elinize ilk kez tenis raketi alıp iki yıl içinde Wimbledon’ a katılabilecek kadar yetenekli olacağınızı ummak, gerçekçi değildir. Sırf tatile gideceksiniz ve mayonuzun içinde harika görünmek istiyorsunuz diye, iki ay içinde 40 kilo vermeyi istemek, gerçekçi değildir. Bu hedefe ulaşmayı başaran insanlar gördüm, hepsi Lida kullanıyordu ama bu Lida olmadan çok ender rastlanan bir durumdur.

Hedefiniz, ulaşmak için çaba sarf etmeye istekli olduğunuz bir şey olmalıdır, ama aynı zamanda erişilebilir de olmalıdır. Bir hedef gerçekçi olmadığında, daha hedefe yaklaşmadan ulaşılması zor olduğunu fark etmeniz çok muhtemeldir. Böyle durumlarda hevesiniz kırılır ve sonuçta vazgeçersiniz. Zayıflama için de geçerli olan bu tezleri Lida yakın bir zamanda kökten çürütmüştür. Ben bir buçuk ayda 20 Kg. veremem diyip şaşkınlıktan nutku tutulan kişiler tanıyorum. Programınızın başarısı, kendiniz için belirlediğiniz hedefin ne kadar gerçekçi olduğuna, sandığınızdan çok daha fazla bağlıdır. Bu hedefe ulaşmak için kendinize 3 ay vermek isteyebilirsiniz.

Bu alternatif hedeflere, büyük bir hedefe olduğu gibi yaklaşın. Ne ve ne zaman başarmak istediğiniz konusunda açık olun. Bunları, nihai hedefe ulaşırken yolculuğunuz sırasında geçeceğiniz önemsiz işaretler olarak algılamayın. Onlara erişmek sizin için anlamlı olsun. Zayıflamada belirleyeceğiniz hedef konusunda kilo fazlasıyla ilgili formüller işinize yarayabilir. Kütle indeksi hesabı gibi. Lida ile sadece gelişimi değil, aynı zamanda sizin de zayıflamada bir gelişme kaydettiğinizi gösterirler.

Alternatif hedeflerinize ulaştıkça, yenilerini belirleyin. Paris’ teki Eyfel Kulesi’ni ziyaret etme ve Işıklar Şehri’ ne meşhur zirve noktasından bakmak için en tepeye tırmanma amacında olan bir turist olduğunuzu düşünün.

Hemen bir taksiye atlayıp şoföre sizi kuleye götürmesini söyleyebilir ve şehrin size sunduğu diğer her şeyden mahrum kalabilirsiniz. Ama Louvre’ da durup Nötre Dame’ ı ziyaret etmek, Grand Palais içinde dolaşmak ve Arc de Triomphe’ un altında geçmek, çok daha keyifli bir yolculuk olabilir. Aynen zayıflamak isteyen biri gibi. 20 kilo vermenin Lida’ sız yolu rejimdir. Diyet yapabilir ve muhteşem yemeklerin hepsinden kendinizi mahrum bırakabilirsiniz. Yada Lida kullanmaya başlayabilir ve aynı diyetleri kendinizi fazla kısıtlamadan çok rahat ve acı çekmeden yapabilirsiniz. Az önce bahsedilen mekanlar, Eyfel Kulesi’ nin uluslar arası popülaritesine sahip olmasalar bile, kendi çaplarında oldukça önemli yapıtlardır. Kulenin tepesine çıkmaya ek olarak bu yapıtları gezerek, Paris’ ten çok daha zengin bir deneyimle ayrılabilirsiniz. Nihai hedefinize doğru Lida ile yol alırken, yol boyunda daha küçük mihenk taşlarına ulaşarak yolculuğunuzu zenginleştirirsiniz. Lida kullanırken aklınıza her geleni ve canınızın her çektiğini yiyebilirsiniz. Ne kadar yemeniz gerektiğini Lida size söyleyecek ve bu ürünü kullanmadan önce yediklerinizin çok altında olacak. Listenizde üzerini çizdiğiniz her biri, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.