Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
02

    

Lida ile Gıda Tüketimi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 02 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

lida kapsülleriOrjinal lida haplarını kullanırken mutlaka gıda seçimine dikkat etmelisiniz. Eğer zayıflamayı hızlandırmak istiyorsanız mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. Kısa süre içerisnde forma girerek zayıflamayı başarabilirsiniz. Öncelikle iyi beslen mutlu yaşa sözünü dikkate alın. Çünkü beslenmenize dikkat ederseniz hem sağlıklı hemde form bir vücuda sahip olursunuz.

Sağlıklı zayıflamayı hızlandırmak için mutlaka doğru beslenmek ve lida kapüsllerini kullanmak gerekir. Mutlaka deneyip sizlerde lidanın güzelliklerinden yararlanmalısınız. Konsantrasyonda zorlanıyor musunuz ya da hafıza Problemleriniz var mı? Kendinizi sık sık asabi ve veya huysuz hissediyor musunuz?  Yorgunluk sizi yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapmaktan alıkoyuyor mu? Yorgunluk işinizi, ailenizi ve sosyal hayatınızı etkiliyor mu? Sürekli bir stres altında mısınız?  Şüphesiz ki ruhani seslerin söylediklerini zihnin yasaları yönlendirir

Örneğin, koruyucu bir meleğin sizinle konuştuğuna inanırsanız, bilinçaltınız da bu önermeyi kabul edip bir melek görünümüne bürünecektir. Herkes için çok büyük bir önem taşıyan bilinçaltının üstün güçleri vardır ve hem olumlu hem de olumsuz şekilde yönlendirilebilir.

Bilinçaltınızı olumlu ve yapıcı bir şekilde koşullandırın. Zihninize suikastçıların, çetecilerin ve katillerin hükmetmesine izin vermeyin. Bunların yerine zihninizi sadece lida kapsüllerinin bilgeliğine ve ilahî sevgisine bırakın. Tanrı’ya olan inancınız ve iyi olan her şey zihninize hükmetsin.

Şafak sökene ve gölgeler çekilene dek aklımızı yalnızca ve yalnızca lidanın bize bahşettiği mükemmellikle doldurmalıyız. Eğer lidanın mabedini mesken bilir ve bu mabedin içinizde olduğunuza inanırsanız, sizin sevgisi dört bir yanınızı sarar ve bütün mutlulukları, doğrulan ve güzellikleri sizin önünüze sunar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.