Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
05

    

Lida ile Karın Eritme Mücadelesi

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Lidagel kategorisine 05 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama kapsülü sayesinde aşırı kilolarınızdan kurtulacaksınız. Özellikle bölgesel yerlerinizde inanılmaz etkiler gösterecektir. Lida ile sağlıklı zayıflamanın keyfini çıkaracaksınız. Fazla kilolarınıza artık veda etmenin tam zamanı olduğunu unutmayınız. Lida kapsülleri ile kısa zaman içinde formda kalırken daha sağlıklı olacaksınız. Şişmanlamayı önleyici lida ile farklı biri olacaksınız. Kilo problemleri artık maziye karışacaktır.

Lida kullanmanın çok avantajlı olduğunuda maddi açıdan bildirmek isteriz. Lida haplarının ancak diğer araştırmalarda bu tür bir etkinin olabilmesi için e vitaminin önerilen dozların çok üstünde ve uzun süreli alınması gerektiği bildirilmiştir. Aynı şekilde bazı önemli araştırmalarda beta karoten, eve c vitaminlerinin yaşa bağlı göz kası rahatsızlıkları ile katarakta karşı kayda değer önemli bir koruyucu etkisinin olmadığı bildirilmiştir. Ancak antioksidantların göz sağlığına ilişkin etkilerinin abartılmaması gerekse de bir gerçeğin altını çizmek gerekir. Antioksidantlar madem serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı göz kası hücrelerini ve gözün tabakalarını koruyabilmektedirler o halde gözü olası hastalıklara karşı daha dirençli bir hale getirmek açısından da bir katkıda bulunmuş olacaklardır.

Nitekim çoğu kişinin çocukluk döneminden beri bol havuç ve süt tüketerek sağlıklı gözlere sahip olduklarını bizzat kendilerinden duymuşuzdur. Dolayısıyla özellikle e ve a vitaminlerinin göz sağlığını artırıcı yönde olumlu bir katkıda bulunabileceği gene bilimsel olarak kesinlik kazanmamış olsa da teorik olarak ve de bir çok kişinin deneyiminde geçerlilik kazanmıştır.

Pekiyi, kas ve kemik erimelerini yavaşlatmak için ille de milyonlarca liralar ödeyerek doktorların ve ilaç firmalarının reçetelere kemik ilaçları, kalsiyum ve d vitamini preparatları yazmaları ve halkı bunları satın almaya yöneltmeleri gereklimi dir.? Kesinlikle değildir. Zira kemik ve kaslardan kalsiyum çıkışını önleyerek kas ve kemik erimelerini yavaşlatan kalsiyum ve d vitamini miktarları, rahatlıkla süt ve süt ürünleri yönünden zengin gıdalar alınarak, balık yağı, balık ve su ürünlerine ağırlık veren bir beslenmenin takip edilmesi ile sağlanabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.