Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
20

    

Lida ile Kilo Düşürme

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 20 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida ile kilo düşürmeÇalışmalar, Lida kapsül’ ün sadece sistolik ve diastolik kiloyu düşürmekle kalmayıp, kalp kasının etkisini güçlendirerek tüm vücuda kan akışını düzenlediğini göstermiştir. Amerika’daki pek çok alternatif tıp hekimi, yüksek tansiyonu tedavi etmek için antihipertansif ilaçlar yerine, diğer doğal ilaçlarla birlikte forskolini reçete ediyor. Bu ilaçlar işe yaramalarına karşın, genellikle hoş olmayan yan etkilere sahiptir; bu yan etkilerden bazıları, yorgunluk, ağız kuruluğu, depresyon ve hatta iktidarsızlıktır. Bu etkiler Lida kullanımı sırasında normaldir. Eğer tansiyonunuzu düşürmek için bir ilaç kullanıyor ve forskolini denemek istiyorsanız Lida zayıflama hapı kullanmayın ve bu işe tek başınıza kalkışmayın. Reçeteli ilaçlarınız yerine doğal seçenekleri kullanabilmek için doktorunuza danışın.

Hayvan çalışmalarına göre, forskolin, yaşlılar arasındaki körlüğün önde gelen sebeplerinden biri olan glokomu (karasu hastalığı olarak da bilinir) önlemeye yardımcı olabilir. Glokom, göz küresi içindeki sıvı basıncının artışıyla ortaya çıkar; bu basınç artışı, görme sinirinde hasar yaratır. Forskolin doğrudan göze uygulandığında, göz içi basıncı azaltarak kan akışını artırır; böylece glokoma bağlı hasarın bir kısmı tersine döner. Henüz forskolinin göz damlası formu yoktur, ancak ağızdan alındığında da etki edebilmektedir. Lida kapsül ‘ün kan şekerine etkisi de benzer şekilde işler.

Son zamanlarda, forskolin, antiobezite ilacı olarak kullanılabilme olasılığı açısından araştırılıyor. Forskolinin, bağışıklık sisteminin etkisini uyararak, kanserli hücre enjekte edilen hayvanlardaki tümör büyümesini engellediği gösterildi. Bu etkilerin daha fazlasını zayıflama srasında Lida ile görmeniz mümkün. Forskolin, iyi bir ilaçtır, ama etkisi çok güçlü olabilir. Bu bitkiyi bir doktor kontrolü altında kullanın.Yüksek tansiyonu düşürür. Kalbi güçlendirir. Glokomu önleyebilir.Forskolin, standardize ekstre ve kapsül olarak mevcuttur. Doğru dozu ayarlaması için doktorunuza ya da doğal şifacınıza danışın. Lida ile beraber kullanımı için ayrıca bilgi almayı ihmal etmemelisiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.