Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
31

    

Lida ile Kilo Verme Egzersizleri

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel kategorisine 31 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Egzersiz yapmanın zor ve bir o kadar da itici bir durum olduğunu biliyoruz. Bu yüzden siz Lida severlere fitness programları ve spor düzenekleri önermeyeceğiz. Kısa ve öz çalışma ve yorucu olmayan küçük egzersiz hareketleri için küçük tavsiyelerde bulunacağız.

Bir Lida kullanıcısının bu ürünü tercih etmesinin bir numaralı sebebi hareketsizliğinden ve belki tembelliğinden şikayet eden bir kişi olmasıdır. Böyle bir kişiden tutup “her gün 1 saat tempolu koşmasını” istemek komik olacaktır.

Korkmayın! Lida siz masabaşı bir işe sahip olduğunuz için, akşam işten eve arabanızla döndüğünüz için, muhtemelen aracınız otomatik vitesli olduğu için ve sol bacağınızı dahi apartmana attığınız 20 adım haricinde kımıldatamadığınız için var.

Yanlız siz de takdir edersiniz ki Lida ile 20 adım pek iç açıcı bir çözüm gibi görünmüyor.

Arabanızı o camdan yada balkondan baktığınızda net olarak görebildiğiniz uzaktaki sokak lambasının altına parketmeyi hiç denediniz mi ? Size fazladan 150 adım kazandırdık. Ki gün içinde telefon açmak ve konuşmak için harcadığınız emekten çok daha az bir emekle Lida ile zayıflama sürecinize kırılmaz bir yardım başlattınız sayılır!

Yada şöyle bir öneride bulunalım;

Sabahları aldığınız o leziz su böreğini her gün almak için şart ediniyorsunuz. Yada pohça, farketmez. Gece de kendinize bir şart koyun ve uyumadan önce yatağınızda iki bacağınızı birbirine kenetleyip bir dakika havada tutun. Karın kaslarınız acıyacak.

Siz o kadar da tembel değilsiniz ve aslında amacınız için gerektiğinde dağları delecek bir azme sahipsiniz. Geçen ay başarıyla bağladığınız işi düşünün! Hiç hareket etmeden dahi kendinize büyük sorun ettiğiniz göbeğinizi eritme yolunda Lida’ ya çok yardımınız dokunuyor. Emin olun.

Kendinize yağ yakmak istediğiniz bölgenizi çalıştıracak ufacık alternatifler üretin ve her gün uygulayın.

Lida sizi sevindirecek. Bunu yapmak için erinenler bu yaz tatilinde mayosunu daha rahat ve göğsünü gere gere giyebileceğini hayal edebilirler.

Orjinal Lida sizinle…


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.