Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
20

    

Lida ile Kilo Verme Öyküleri

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 20 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida ile Kilo VermeDönüşümlü olarak hem düşük kilo öyküsü, tıbbi tehlikesi, uzlaşmazlığı ve kronikliği tarafından cesaretim kırılıyor, hem de sadece hayatta kalabilmiş olması gerçeği beni etkiliyordu. Kilo öyküsünü dinledikten ve mevcut varoluşunun boşluğunu hissedince, yıllarca aralıksız tedaviden sonra psikoterapinin bn.  gibi bir hastaya ne sunabileceğini merak etmiştim.

Birbirimizle yirmi yıl kadar daha önce, kişisel gelişiminin donduğu noktada karşılaşmış olsaydık konuşabileceklerimiz, onun yiyecek ritüellerinden, egzersiz derslerinden ve artık peluş oyuncaklarla, porselen figürlerle ve neredeyse hiç yaşanmadan geçen bir hayatın hatıra eşyaları ile dolmuş ebeveynlerinin ona aldığı dairesinde “cam fanus içinde” geçen yaşamıyla ilgili nakaratlarından farklı olurdu.

Sizlere önerimiz tehlikeli kilo artışlarında lida zayıflama haplarını kullanmanızdır. İnanın etkisini çok fazla göreceksiniz. Düzenli kullandığınız taktirde inanılmaz fiziğe kavuşacaksınız.

Bir zamanlar çok kilolu olmasına rağmen çok güler yüzlüydü, dıraşrdan herkese güler yüzlü davranırdı, ama içierisinde hep bir zayıflama ümidi ile yaşamış. Diyet ve egzersizler yapmasına rağmen bir türlü kilo verememişti. Ama lida zayıflama haplarını denedikten sonra kilo vermeyi başarmıştı.

Çok güzel bir kızdı, lida haplarını da kullandıktan sonra güzelliğinin üzerine güzellikler kattı. Orjinal lida kapsüllerini kullanmayı hiç bırakmadı formunu lida sayesinde korumayı başarmıştı. Lidayı öneren ve ümit vaat eden bir kemancı, ülke çapında tanınmış bir konservatuarda yıldız bir öğrenci ve annesinin gözbebe the bell jar life: amerikan yazarı sylvia plalh’ın 1971’de yazdığı romanın adı. Romanın baş karakteri, depresyonuyla mücadele etmekle olan ve onu yenmek için çeşitli şeyler deneyen genç ester, kendini çan şeklinde bir eam fanusun içinde sıkışmış ve nefes almaya çalışıyor hisseder.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.