Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
23

    

Lida ile Kilo Verme Teknikleri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar kategorisine 23 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

lida zayıflama kapsülüOrjinal lida zayıflama haplarını kullandığınız anda etkisini hemen göreceksiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı lida form kapsülleri ile kısa zaman içerisinde zayıflamayı başaracaksınız. İstediğiniz kiloya gelebilmek için düzenli olarak lida kapsüllerini kullanmaya özen göstermelisiniz.

Sağlıksız ve tehlikeli kilo artışlarına lida zayıflama hapı ile engel olabilirsiniz. Lida form kapsülleri sayesinde istediğiniz fiziğe kavuşacaksınız. Bir çok zayıflamaya çalışan kişiyi zayıflatmayı başaran lida güvenilir ve sağlıklı olması ile dikkat çekmektedir. Düzenli olarak lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Fazla kilo derdine lida ile son verebilirsiniz.

Ortaya çıkan kişilik kalıbı kendisine ait olmayan bir yolda yürüyen, bir otorite figürünü ya da sevdiği birini memnun etmeye çalışan ve ruhun ihtiyaçlan ile bu kişilik arasındaki farkhhklann dayanılmaz olacak kadar yüksek bir seviyeye çıktığı noktaya ulaşan bir insana aittir. Bu belirtiler iç ben ile dış bene ait enerjiler arasındaki mesafeyi göstermekte ve değişimlerin gerçekleşebilmesi için fark edilmeyi istemektedir.

Fakat birçok durumda terapi uzmanı, “Bana sadece çalışmaya vb. devam etmemi sağlayacak enerjiyi ver, bu bana yeter,” şeklinde yönlendirilmektedir. Aklı başında bir uygulayıcı bu durumda umarım “ama problemin sebebi yaşam tarzınız!” şeklinde yanıt verecektir.
Kişi hasta olduğunu itiraf edene ve değişme ihtiyacının farkına varana kadar belirtiler devam edecektir.

Acıyan kaslar ifade edilmeyen “yaratıcı enerjiyi” temsil eder ve bu kişilerin çoğu onay görmeme ya da başka insanları hayal kırıklığına uğratma korkusu yüzünden yaratıcılıklarını serbestçe ifade edemedikleri ve kendi yollarını izleyemedikleri bir iş ya da çalışma ortamına sahiptir. Bu durumla ilgili örnekler aşağıda yer almaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.