Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
02

    

Lida ile Kilo Vermeniz için Öğütler

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 02 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Başka bir işle uğraşırken yemek yeme. Eğer çok hızlı yemek yer, ya da acele edersen, yediklerini yeterince çiğneyemez, lokmaları bir anda yutar ve yeterince nefes alamazsın, bu yüzden de midende gaz oluşur, miden şişer ve karnını bir kemer sıkıyormuş gibi hissedersin. Bunu hele bir de Lida kullanırken yaparsan vay haline!

Bütün öğünlerinde farklı çeşitlere yer ver. Çoğumuz her gün kepekli sandviç ya da kepekli makarna yemenin Lida ile kilo kaybettireceğini düşünürüz, oysa bu beslenme tarzı neredeyse gereğinden fazla buğdaylı ürün tüketime eş gelmektedir. Sonuç olarak bir süre sonra Lida kullanımını bırakırsanız kilo alımına dönüşür.

Satın aldığın besinlerin içeriğinde yer alan malzemeler arasında sonunda “-oz” ekinin bulunduğu, yani temelinde şeker anlamına gelen besin değerlerinin yer aldığı yiyeceklerden uzak dur. Bu yiyecekler Orjinal Lida’ nın faydaları konusunda yarar sağlamasını engeller. Bu, midendeki bakteri dengesini alt üst eder ve şişmene neden olur. Bunun yanı sıra hazır yiyeceklerden de uzak durmanda fayda var, çünkü uzun süre dayanmaları için içeriklerinde kimyasal bir takım malzemeler kullanılır, artı, tuz ve şeker barındırırlar. Bütün bunlar da hayal ettiğin gibi düz bir karma kavuşmak yerine şişkin bir göbekle baş başa kalmana neden olacaktır.

Her gün kahvaltı yap. Kahvaltı Lida için muntazam ölçüde önemlidir. Bunun nedeni gayet basit; vücut, güne başlarken yakacak enerjiye ihtiyaç duyar. Bu sadece en son on saat önce yemek yediğin için aç hissetmesinden dolayı değildir. Kahvaltı öğününü es geçenler hakkında yapılan araştırmalar, bu kişilerin işlerine daha az konsantre olabildiklerini, öğle ve akşam yemeklerinde daha çok yedikleri ve metabolizma hızları günlük ritmine kavuşamadığı için daha fazla abur cubur tüketmeye yöneldiklerini göstermektedir. Bu da bir Lida kullanan için sıkıntılı ve yavaşlatıcı bir etkiye sebep olacaktır.

Porsiyonlarını takip et. Eğer yediklerinin kaç kaloriye denk geldiğini bilmezsen, fark etmeden çok fazla yemek yemiş kadar olabilirsin. Bununla beraber (patates hariç) istediğin kadar sebze yiyebilirsin ama meyvelere dikkat etmelisin. Et ve balık porsiyonlarında ise dikkat etmen gereken kural gayet basit; asla avucundan büyük parçalar yeme.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.