Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
17

    

Lida ile Kolay Kilo Verimi

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Orjinal ve Sahte Lida, Sağlıklı Beslenme kategorisine 17 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya ualaşacaksınız. Forma girmenize yardımcı olan lida kaspülleri denediğiniz zaman etkisini anında görmeye başlayacaksınız. Kendinizi tanımayacak hale geleceksiniz. Lida kullanımında yapmanız gereken düzenli beslenmeye dikkat etmektir. Çünkü lida sayesinde istediğiniz kiloya kavuşarak forma girmeyi başaracaksınız.

Sağlık açısından en önemli olan doğru ürünü kullanmaktır. Sizler için en doğru ürünün lida yosun hapı olduğunu düşünüyoruz. Lida ile kısa sürede formunuza kavuşarak kilo vermenin keyfini yaşayacaksınız. Büyüdüğü  zaman, ailesi, anne’in kendi yatak odasında yatmasına karar vermiş ve ona bir oda hazırlamıştı.

  Yepyeni oda mobilyalarının oldukça toksik olabildiklerini bildiğimden, küçük kızın sorunlarının muhtemel   sebebi   olarak   çevresel   toksinlere   odaklandım.Hepsi toksiktir, özellikle de yeni olduklarında. Çünkü bu süreçte, en yüksek seviyede kimyasal yoğunluğuna sahiptirler. Sağlık açısından olsun zayıflama açısından olsun lida form hapı tam ideal zayıflama hapıdır.

Herhangi birini, sekiz veya on saatliğine anne’inki gibi bir odaya kapatın, o kişi de bolca toksine maruz kalır. Anne, aşırı toksik yüke maruz kalmıştı ve sonuçta ortaya krizler çıkıyordu.

Genelde, böyle bir durumda, toksinlerin kaynağını ortadan kaldırdığınızda, hastalığı tedavi edersiniz. Oysa anne’in doktorları ona krizleri bastıracak ilaçlar vermişti ve bu ilaçlar da onun toksik yükünü artırarak krizlerini artırıyordu.

Ben, anne’in ailesine bir öneride bulundum toksik odanın kapısını kapatın ve anne’i birkaç hafta bir başka odada yatırın. Sonuç krizler sona erdi ve anne tekrar normal ve sağlıklı bir çocuk oldu, hastalığa karşı, gıdalarla birlikte savaşın neden toplumumuz bizi toksinlerden korumak için daha net olmalıdır.

Çok şey yapmıyor? Neden doktorlarımız düzenli olarak bizi toksinler konusunda uyarmıyor ve onları kontrol etmiyor? Bir açıklama, ulusal bilim akademisinin 1988 yılında yayınladığı bir raporda saklı olabilir. Buna göre, toksik çevresel kimyasalların modern kronik hastalıklarda giderek çok daha önemli bir rol oynuyor olmalarına rağmen, neredeyse tüm doktorlar, hangi düşükseviyeli toksinlerin sağlığımıza zarar verdikleri konusunda bilgisizler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.