Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
10

    

Lida ile Meyve Tüketimi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 10 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile meyve tüketimiOrjinal lida kapsülleri ile kısa zamanda zayıflamayı başarabilirsiniz. Kilolardan kurtulmak için yapılana bazı diyetler sağlığı tehlikeye atmaktadır. Ancak lida kapsülleri ile yapılan diyetler sağlıklı ve etkili bir yöntemdir. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka doğru şeyler denenmelidir. Sürekli kilo alıp verme döngüsüne lida kapsülleri etkili olacaktır.

Hatta, satış zincirindeki bir görevlinin diğer meslektaşlarınınkinin aynısı olan cevabı beni şaşırtmıştır: “bu dünyada yapılagelen bir şeydir. Eski mısırlılar da şaraplannı boyarlardı!” Kanıtın tam olarak, bu yapay renklendiricilerin fda tarafından onaylanmasından önce ortaya konması çok eğlendiricidir.’ belli bir “geleneğin” bu farklı savunucularının diğer ortak noktası da bilgisizliğin kendini beğenmiş bir havada korumakta oluşudur.

Zayıflamak için lida kapsüllerini deneyebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulur ve uzun yıllar zayıf kalabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece dengeli beslenmek ve lida kapsülleirni düzenli kullanmaktır.

Fakat, mea culpa2 yeşil domates, soğutma hangarı, klor banyosu, olgunlaştırma odası… Elbette ki bütün bunlar benim meyve ve sebze yetiştirme anlayışımın çok uzağında kalıyorlar. Mevsimlerin düzenine uyum ve güneş alma nispetleri artık çok az kullanılan kavramlar haline gelmiş gibi görünüyor.

Sınai yöntemlerle yetiştirilen domatesler tabaklarımıza ulaşmadan, hatta satışa sunulmalarından önce bir başka değişimden daha geçmek zorundadırlar: parafinleme. Aslında burada, bir meyve ya da sebzeye “pazara sunulduklarındaki görünümlerinin canlı olmasını ve su tutmalarını kolaylaştırmayı sağlayan bir cilalama işlemi söz konusudur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.