Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
07

    

Lida ile Özgüven

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 07 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile özgüvenLida form kapsüllerini kullanırken özgüveninizi asla kaybetmeyeceksiniz. Size öyle bir rahatlık katacak ki asla ve asla özgüveninizi yitirmeyeceksiniz. Düzenli olarak lida kapsüllerini kullandığınızda inanılmaz etkisini greceksiniz.

Fazla kilolara karşı en verimli sonuçları lida kapsüleri ile alacaksınız. İstediğiniz kiloya kısa sürede geleceksiniz. Yogaya başlamak isteyen herkes ilk önce hemen başının üzerinde durmaya çalışır; hâlbuki ilk önce ayakta durmayı becermek gerekiyor.

Lida ile birlikte yaşlandıkça genç kalın ve sağlıklı bir yaşam süremeyi başarın. Mutlaka lida form kapsüllerinin sizlere iyi yönde katacağı bir çok şey vardır. Ne yazık ki insanlarımızın %99’u ayakta durmayı beceremiyor. Örneğin; insanlar ayakta dururken vücudun bütün ağırlığını yalnız bir ayaklarının üzerine yükleyerek diğer ayaklarını kenarda bırakırlar veya bazen ağırlığı, parmaklar üzerine, tabanlara veya ayakların yan kısımlarına yüklerler.

Sonuçta omuriliğin tabi duruşu bozulur ve bedene ağırlık çökünce, insanın psikolojik yapısına baskı yapılmış olur ve vücudun bütünlüğü bozulur. O kişinin beyninde yorgunluk başlar ve kişi, düşüncelerini toparlayamaz.

Bütün bu rahatsızlıkların ana sebebini anlamak çok da zor değildir. Bedenimizin hemen hemen her bir noktasına yayılmakta olan sinirsel (simpatik ve parasimpatik) damarlar omurilikten geçmektedir. Tabii olmayan duruş esnasında bu amarlara baskı yapılır ve neticede vücudumuzda sebebi bilinmeyen rahatsızlıklar oluşur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.