Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
16

    

Lida ile Sağlık Felsefesi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 16 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile sağlıkLida zayıflama kapsülleri ile  sağlık felsefesini “iyi niyetli ihmal” olarak adlandırıyor. Bununla birlikte ekliyor: “Salak değilim. Vücudumda bir yumru bulursam tabii ki doktora giderim. Bacağımı kırarsam alçıya aldırırım. Ama çoğu insan sağlık sorunlarını fazla umursuyor. Sağlık sorunları tabikide umursanmalıdır. En azından ciddi rahatsızlıklar olmadan iyileşme söz konusu olabilir.

Lida kapsülleri ile kilo kontrolü ve zayıflama‘ yı başarabilirsiniz. Düzenli olarak lida kapsüllerini kullandığınızda istediğiniz fiziğe kısa sürede ulaşacaksınız. Orjinal lida hapı olmasına özen göstermelisiniz.

Bir şeyler kötü gittiği an doktora koşuyorlar, toplumumuzun tartışmalı doğası göz önünde tutulursa doktorlar da hastalarına daha fazlasını yapmak için aşırıya kaçıyor. Böylece bir sorun bulup gelen kişiyi hasta ilan ediyorlar.

Gail vücudun kendi kendini düzenleyebildiğine ve daha iyi ya da daha kötü hissettiğin günler olmasına rağmen, iyi düşünürsen iyi olma ihtimalinin daha fazla olduğuna inanıyor. Gail’in bu bakış açısı 1960’larda, ailesiyle moskova’da yaşarken oluşmaya başladı.

Oraya geldiklerinde oğlu jason iki haftalıktı. Bir süre sonra ikinci oğluna Jeffrey’ye hamile kaldı. O dönemde yalnız tek bir Amerikalı doktor oradaydı, onun da bir önceki işi uçak şirketindeydi yani kadın sağlığıyla ilgili hiçbir şey bilmiyordu. Gail’in söylediğine göre Rus doktorlar hiç yardımcı olmuyordu. Amerikalı kadınlardan biri hastalansa diğerleri ona yardım ediyordu.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.