Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
07

    

Lida ile Sağlık

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Genel, Lida yosun hapı, Lidagel kategorisine 07 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida zayıflama kapsülleri kullanımı kolay ve hızlı kilo veridirdiği için inanılmaz derecede etki göstermektedir. Sağlıklı zayıflamak için öncelikle yapmanız gereken ideal forma kavuşmak için lida zayıflama kapsüllerini kullanmaktır. Düzenli kullanımında inanılmaz derecede işe yaramaktadır. Lida hapları, yönünden zengin diyetlerle beslenen bireylerin obezite, astım, diyabet ve hatta alzheimer hastalıklarına karşı korunduklarını bildiren çok sayıda araştırma bulunmaktadır. Omega 3 yağ asitlerinin bol bulunduğu gıda maddeleri ki en başta balık etleri ve su ürünleri gelmektedir, ile beslenmenin öncelikle kolon  iyileştirici etkiye neden olduğu, bu şekilde beslenme ile insanKolorektal hücrelerinin karaciğer hücrelerine yapışma güçlerinin azaldığı, bu şekilde kanser ilerlemesinin durdurulduğu bildirilmektedir.

Kontogiannea, m. Ve ark. 2000) (1999), ve alzheimer hastalıklarındaki kilo kayıpları mekanizma olarak birbiri ile aynı olduğundan, omega 3 yağ asitlerinin kanserdeki kilo kaybı üzerine olan önleyici etkisinin alzheimer hastalığındaki kilo kaybında da geçerli olabileceğini ifade etmektedir.

Lida zayıflama hapları içersinde bulunan ve omega 3 yağ asitlerinin en önemli etken maddelerinden olan dokosahexaenoik asit (dha)’in beyin gelişimi ve fonksiyonundan sorumlu olduğu bildirilmektedir. Lida haplarının, büyüme çağındaki çocuklar üzerinde yapılan araştırmada, aynı maddenin diyette artırılması ile bireyin öğrenme yeteneğinde ve diğer zihinsel faaliyetlerinde artış olduğu saptanmıştır.

Aynı araştırmada alkol kullanımı, depresyon ve strese bağlı olarak oluşan dha azalmasının stres kökenli olumsuz etkileri artırarak sporcu performansını olumsuz yönde etkilediğini ifade edebiliriz. Dha azalmasına bağlı olarak oluşan myokardial enfarktüs ve depresyon arasında da sıkı bir ilişki olduğu, dha eksikliği, depresyon ve myokardial enfarktüsün birbiri ile sıkı ilişkide bir üçgen oluşturduğu bildirilmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.