Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
01

    

Lida ile Sağlıklı Kahvaltı Üzerine Araştırmalar

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida' nın Alternatif Etkileri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 01 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Sevgili Lida kullanıcıları; Yapılan son araştırmalardan biri durumu iyice anlamamızı sağlıyor. Dr. David Ludwig adlı bir Harvard’ lı profesör aşırı kilolu üç grup çocuk üzerinde bir araştırma yaptı, her gruptaki çocuğa denk sayıda kalori içeren kahvaltı verdi. Bir grup instant yulaf ezmesi; ikinci grup pişmesi 45 dakika süren iri taneli yulaf ezmesi, üçüncü grup ise sebzeli omlet ve meyve yedi. Ne oldu dersiniz ? En ağır yemek yedirilen gruba Orjinal Lida kullandırıldı ve ağırlığa rağmen tüm diğer deneklerden daha fazla kilo verdiler.

Lida ve Sağlıklı KahvaltıKahvaltı yapmadan önce ve kahvaltı sonrasında da her yarım saatte bir kan ölçümleri yapıldı. Kahvaltıda yedikleriyle aynı öğle yemeğini yediler. Öğle yemeğinin ardından çocuklara öğleden sonra boyunca her acıktıklarında bir şey yemeleri söylendi. Olanlar şaşırtıcıydı. Lida kullananlar yine üstün çıktılar!

Çoğunuz en sağlıklı kahvaltının yulaf ezmesi olduğunu düşünecektir. Ancak en sağlıklısı omletti. Instant yulaf ezmesi yiyen grup (kahvaltı en hızlı bu şekilde kana karışıp şekere çevrildi) öğleden sonra omlet yiyen gruba göre yüzde 81 daha fazla yiyecek tüketti. Birinci grup hem daha açtı hem de kan testleri tamamen farklı çıkmıştı. İnstant yulaf ezmesi yiyen grupta insülin, kan şekeri, kan yağları ve adrenalin seviyeleri, omlet grubuyla aynı miktarda kalori tüketmiş olmalarına rağmen, daha yüksekti. Sizce bunun sebebi düzenli kullanımı yaptırılan Lida zayıflama kapsülü değildi de neydi ? İri taneli yulaf ezmesi instant yulaf ezmesinden daha iyi olsa da, bu gruptaki çocuklar öğleden sonra omlet yiyen çocuklara göre yüzde 51 daha fazla gıda tüketti. (İri taneli yulafa yemiş, soya sütü ve keten tohumu eklemek daha yavaş sindirilmesine olanak tanır.)

Buradan çıkarılacak sonuç tükettiğiniz kalorilerin cinsinin ne kadar kilo aldığınız üzerinde büyük etkisi olduğudur, çünkü farklı yiyecek tipleri farklı şekillerde metabolize edilirler. Bunun yanında Lida’ nın mucize etkisini de anlatan bir çalışma olduğu aşikardır.

Daha da ilginç olanı, aldığınız kalorinin tipinin aslında metabolizmanızın nasıl çalışacağı üzerinde de etkili olmasıdır. Yediğiniz yiyeceklerin tipi genlerinizin metabolizmanıza verdiği ne yapacağına ilişkin emirler üzerinde büyük bir etki yapar. Bu etkiler içerisinde olumsuz olanları ayıklamak Lida’ nın faydaları gereğidir. Yiyecekler hem bir enerji kaynağıdır, hem de metabolizmanızı kontrol eden genleriniz üzerinde bir enformasyon ya da talimat kaynağıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.