Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
06

    

Lida ile Sağlıklı Zayıflamak

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 06 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile sağlıklı zayıflamakLida sağlıklı zayıflamada etkili bir kapsüldür. İdeal kilonuza kısa süre zarfında gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmalısınız.

Şişman ve çirkin biri olmak istemiyorsanız lida mutlaka kullanılmalıdır. İstediğiniz fiziğe kısa süre zarfında gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapılmalıdır.

Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. Zayıflamaya yardımcı lida diyetlerinde önemli uyarı da bulunacağız. Sağlıklı bir fiziğe kısa sürede gelmek lida ile mümkündür. Mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. İstediğiniz kiloya kısa zamanda gelerek formunuza kavuşacaksınız.

Bir ortopedist, ayağının tarak kemiğinde kıl gibi bir kırık teşhis etmişti. Ayrıca, bağışıklık sisteminin de çökmekte olduğuna dair belirtiler bulmuştu, menenjit de dahil olmak üzere pek çok enfeksiyon hastalığı geçirmişti.

2004 yılı içinde, gözetim altında kilo alabilmesini sağlamak amacı ile dört kere hastaneye, akıl hastalığı bölümüne yatmıştı. Sindirim sistemini düzeltmek için, dahiliyecisi Anne’ e, çoğunluğu sindirimi kolay olan tahıllar ve makarnalar olmak üzere, günde en az üçbin kalori tüketmesi gerektiğini söylemişti. Ancak anne daha fazla yedikçe, daha kötü hissetmeye başlamıştı.

Sadece şiddetli bulantı ve kusma hissi ile kalmam iş, son sıralarda şiddetli barsak krampları ve ishal de başlamıştı. Doktoru, psikolojik strese bağlı olarak IBS (Irrirabl bowel sedromu spastik kolon sendromu) başladığını söylemişti. Aralık ayma kadar, anne’ in ağırlığı 37 kiloya düşmüştü.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.