Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
31

    

Lida ile Tanıştığımdan Beri Çok Mutluyum

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 31 Ekim 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida hayatımda bir dönüm noktasıdırHer şey ben balıketinde bir çocukken başladı…

Şimdi formda görünebilirim, fakat çocukluk yıllarım sürekli aşırı kiloyla mücadele içinde geçti. Buna yol açan nedenlerden biri de babamla yaşamamdı. Babam bir bağımlıydı. Yemek de bağımlılıklarından sadece birisiydi. Hiçbirimiz o sırada bilmememize rağmen, büyük olasılıkla da hipotiroidi vardı. Gel gör ki yemek bağımlılığı ve aşırı kiloya olan genetik yatkınlığı kesinlikle bana da geçmişti. Annem psikolog olmak için gece okuluna gittiği zamanlar, evde babamla takılırdım. Yemek bana sevgisini göstermesinin veya ilgilenmesinin tek yoluydu. Kocaman patlamış mısır kâseleri hazırlardı ve birlikte Buck Rogers’ı izlerdik. Olmadı birlikte pizza yapardık. Hatta evde dondurma yapmaya bile girişirdik.

Evden çıkarsak, özel tavuk döneri yerimize veya en sevdiğimiz burrito restoranına giderdik. Yemek babamla kurduğum tek bağlantı hâline gelmişti. Babam kilo vermek adına bırakın egzersiz yapmayı veya spor salonuna gitmeyi, çok kolay olan Lida yosun hapı ‘yla zayıflama seçeneğini bile gözardı ediyordu.

Yine de yemekle olan sorunlarımın hepsi babamdan kaynaklanmıyordu. Her zaman çok zayıf olan annem yemeği bazen ödül olarak kullanırdı. Tek çocuktum ve annemle babam dışarıdaysa, başımda bakıcı olurdu. Bakıcıyla olmaktan nefret ederdim. Bu yüzden bakıcı gelmeden beni pastaneye götürürler, “Ne istersen al,” derlerdi. Yahut babam benim için bir napolyon sipariş ederdi, çünkü en sevdiği yiyecekti. Pastaneden dönerken de ekstra küçük bir bonbon olan rom toplarından alabilirdim. Bunlarla hâlâ aramda garip bir duygusal bağ var ki bu ürkütücü bir şey.

Annem işe gittiğinde onu özlediğimi bilirdi, o yüzden evden çıkmadan, “Otomattan neler istiyorsun?” diye sorardı. Eve gelir gelmez, bana Twix verirdi. Oldukça detaylı bir Twix yeme ritüelim vardı: İlk önce gofretin üstündeki karamel katmanını dikkatlice yerdim. Sonra bisküviyi bir bardak süte bandırırdım. Bu yemek ritüelleri benim için avuntuydu. Düzenli, tutarlı, güvenilir ve sonuçta çok da yıkıcıydı.

Lida ile buluşmam yirmili yaşlarıma rastladı. O zamana kadar kilolu biriydim. Kilolardan ötürü birtakım sağlık sorunları yaşamaya da başlamıştım. Arkadaşımın tavsiyesiyle Lida yosun kullanmaya başladım. Sonuç etkileyiciydi. Üç ay kadar kısa bir sürede beş kilo kadar verebilmiştim. En çok hoşuma giden kısmı ise bunu sağlamak için herhangi bir zahmete katlanmamam gerekmesine rağmen sağlıklı kalabiliyor olmamdı. Lida kullananların uyması gereken talimatları uyguluyordum. Şu an fit bir görünüme sahip olmamın yegane sebebi Lida yosun kapsülüdür. Teşekkürler Lida…


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.