Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
12

    

Lida ile Yemek Düzeni

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 12 Ekim 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile yemek düzeniLida ile yemek düzenimizi levent’ e göre ayarladıktan sonra sıra en önemli faktöre, yani morale gelmişti. Her fırsatta kaçıp bodrum’ a gidiyorduk. Eskiden yemesine, içmesine sınırlama getirmeye çalışırken, hastalığında sırf canı çekti diye gecenin birinde dürümcü aradığımı hatırlıyorum.

Lida zayıflama kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda formunuza kavuşacaksınız. İstediğiniz fiziğe gelerek kilo verebilir ve yıllarca formda kalabilirsiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara en verimli sonucu lida kapsülleri ile alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Mutlaka lida form kapsülleri tercih edilmelidir. Lida form kapsülleri sayesinde hızlı ve kolay kilo verimi sağlanacaktır. Mümkün olduğunuz kadar adımlarınızı doğru atmalısınız.

Hatta kemoterapide saçları dökülür de morali bozulur diyerek, onun ve oğlumuzun saçlarını kazıttık. Doğrusu ondan kapris yapmasını beklerdim ama yapmadı. Çok acı çektiği halde umudunu yitirmedi. Ben de yitirmedim. Biz anadolu yakasında oturuyoruz.

Levent’ in tedavi olduğu hastane ise avrupa yakasındaydı. Sürekli köprüler geçiyorduk bir yakadan diğerine… Her seferinde “İnşallah bu son köprü olur, kanseri hastanede bırakırız” diyerek dua ediyordum. Yine bir bodrum dönüşünde, oğlumuz ilk defa bir arkadaşının doğum gününe davetliydi.

Üçümüz birlikte gitmeye niyetlendiğimiz bu doğum günü öncesinde levent ağırlaştı. Biz hastaneye giderken, babasının ısrarı üzerine bakıcısı efe levent’ i doğum gününe götürdü. Dengeli ve sağlıklı kilo verimi için lida kullanın ve kısa zamanda forma girmeyi başarın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.