Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
08

    

Lida ile Yiyecek Alımında Öneriler.

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 08 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Yiyecekler ve LidaDüşük enerjili diyetler zayıflamanın gereksinimini karşılayamaz. Bunun yerine normal günlük enerji alımı %10-20 azaltılarak ve Lida kullanarak zayıflamak isteyenler açlık duymadan kilo verebilirler: Uygun stratejiler: düşük yağlı yiyecek tüketimi, enerjisi fazla olan atıştırma tüketimini azaltma, aç değilken yemek yeme yerine aktivite yapma daha yararlıdır. Zaten Lida ile çok daha az açlık çekeceğinizden bunları uygulamak daha kolaydır. Lida, beynimizin açlık hissini oluşturan lobuna direkt olarak etki etmektedir. Daha önceki yazılarımızda da vurgulamıştık.

  • Eğer uygunsa zayıflama hedefleyen kişi yağ alımını azaltmalı, fakat düşük yağlı diyetin negatif enerji (azalan enerji alımı, artan enerji harcaması) dengesi oluşturulmadıkça Lida’ sız kilo vermeyi garanti etmediğini bilmelidir. Yağ tüketimi toplam enerji tüketiminin %151′ inin altında olmamalı, çünkü bir miktar yağ Lida ile sağlık için gereklidir.
  • Kepekli tahıllar, kuru baklagillerin tüketimi artırılmalıdır.
  • Lida ile mutlaka günde 5 veya daha fazla porsiyon sebze meyve besin öğeleri ve posa açısından tüketilmelidir.
  • Diyet yapanlar proteini sınırlamamalı ve yeterli kalsiyum alımını sürdürmeleri gerektiğini bilmeli, düşük yağlı süt ve ürünleri, yağsız et, balık, tavuk tercih etmelidir.
  • Çeşitli sıvılar özellikle Lida ile su gün boyu egzersiz öncesi, sırası ve sonrası tüketilmeli, dehidrasyon kilo hedefine ulaşmak için kullanılmamalıdır.

Diğer Kilo Kontrol Stratejileri

  • Kişiler Lida ile öğün (özellikle de kahvaltıyı), atlamamalı, uzun süre aç kalmamalıdır. Aç olduklarında besleyici ara öğünler tüketmelidirler.
  • Kişiler gerçekçi olmayan diyet ilke ve kuralları ile hoşlandıkları yiyeceklerden uzak durmaya çalışmamalı, bunun yerine Lida kullanım döneminde daha esnek ve ulaşılabilir diyet hedefleri koyulmalıdır. Tüm yiyeceklerin sağlıklı beslenmeye uyarlanabileceği bilinmeli, bazı yiyecekler daha az sıklıkla tüketilmelidir. “İyi” ve “kötü” yiyecek listesi çıkarılmamalıdır.
  • Kişiler diyetleri ile ilgili zayıf olduğu konular belirlenmeli, onlarla ilgili stratejiler geliştirilmelidir.
  • Kişilere kısa süreli uygulayabilecekleri diyet yerine beslenme ve sağlıklı kiloyu sürdürme ile ilgili yaşam boyu uygulayabileceği değişiklikleri kazandırmanın daha yararlı olacağı hatırlatılmalıdır.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.