Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
02

    

Lida ile Zararlı Kilolardan Kurtulun

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 02 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Zararlı kilolarSağlıklı bir yaşam, uygun gıdalar yemekten geçiyor. Evet bu doğru ama en az onun kadar önemli bir husus daha var ki o da sindirim sistemi‘ nin özünü alıp kenara attığı posaların en kısa yoldan lida diyet kapsülü ile sistemden atılmasıdır.

Eğer lida diyetleri sırasında yediklerimizin posalarını vaktinde atamıyorsak bu da sağlık açısından çok ciddi tehlikeler oluşturur. Nitekim eski tabipler ısrarla “Büyük abdestinizi yapmadan asla bir sonraki öğünü yemeyin!” demişlerdir. Ama bugünün insanı aceleci ve gıdalar da koaly hazmedilir türden değil. O yüzden de barsaklarımızdaki artıklar çok zararlı maddeler içeriyor. Bu atıkların zararlarını lida ile en aza indirmeniz mümkün.

Bir bedenin sağlıklı olup olmadığının bir ölçüsü de büyük abdestinin niteliğidir. Eski Çin tıbbında hastalıklar büyük abdestin incelenmesi ile teşhis edilirdi. Bugün özellikle büyük ülkelerin siyasî liderleri, bir başka ülkeye gittiklerinde, yanlarında özel tuvalet sistemi de götürüyorlar ki varsa rahatsızlıkları bu yolla teşhis edilmesin. Hatırlarsanız eski Suriye devlet başkanlarından Hafız Esad’ ın kanser olduğunu Amerika böyle teşhis etmiş ve Suriye siyasetini ona göre yeniden şekillendirmişti.

Hani halk arasında bir deyişimiz var “Ne kokar ne bulaşır” diye. Daha çok cimri ve kimseye faydası dokunmayan kimseler için söylenir. İşte o söz, o eski tıp geleneğinden gelmektedir. Yani insanın büyük abdesti kokmuyor ve bulaşmıyorsa, vücut yediğini tamamen sindirmiş ve içinden alınması gereken her bir şeyi almış demektir.

Geride kalan, artık tamamen tortu ve lida kullanımı için zararlı atıklardır. Daha o dışkıda vücuda yarayacak hiçbir şey kalmamıştır demektir ki bu da sağlıklı olmanın işaretidir. Öyle bir dışkı kokmaz ve bulaşmaz. Sahibinin de sağlıklı olduğunu haber verir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.