Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
31

    

Lida ile Zayıflama Kolaylığı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 31 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ile zayıflama kolaylığıOrjinal lida kapsüllerini kullanarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Lida zayıflama kapsülleri ile kısa zaman içerisinde zayıflamak için mutlaka beslenmenize dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda ara sıra yapılan egzersizlerinde zayıflamaya etkisi oldukça fazladır. Mutlaka deneyip görmelisiniz.

Son zamanlarda hızla artış gösteren fazla kilolara sadece lida kapsülleri yardımcı olacaktır. 5 veya daha fazla kilo verdiğinizde bunu doktorunuza iletin ve fazla ilaç alımının neden olabileceği semptomları her zaman için doktorunuza bildirin.

Siz kilo alırken yağ hücreleriniz boyut olarak genişler. Kilo verdiğinizde ise onlar boyut olarak küçülecektir. Hem yağ hem de kas hücreleri insülin için alıcılara sahiptir.

Sağlıklı ve kolay zayıflamanın yolu kesinlikle lida kapsülleridir. Lida kapsüllerini kullanarak sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşabilirsiniz. Kilolardan kurtulmak için sadece diyet yetersizdir. Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka dengeli beslenmelisiniz.

Onlar insülin ile birleşirler ve hücreleri glikoz için açarlar. İnsülin alıcı anahtar deliğine uyan bir anahtar gibi hareket eder. Metabolizma a’ ya sahip olan insanların insülin alıcıları yağ hücreleri ne kadar büyürse büyüsün şekil olarak aynı kalırlar. Ancak metabolizma b’ ye sahip olan insanlar kilo aldıkları zaman yağ hücreleri gerilir ve onların insülin alıcıları anahtarın artık anahtar deliğine uymayacağı şekilde eğrilip bozulurlar.

Bu olduğunda, bu tür insanlar artık kendi insülinlerine karşı dirençlidirler. Hücre beyine aç olduğu mesajını gönderir ve onun kapısının açılması ve içine glikoz taşınması için insüline gereksinim duyar. Beyin insülin salgılaması için pankreası çağırmaya devam eder.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.