Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
14

    

Lida ile Zayıflama Sırları

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 14 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Orjinal lida kapsülleri son zamanların en yararlı zayıflama kapsülleridir. Diyet yapmadan ve spora ihtiyaç duyulmadan kilo vermeyi sağlayacaktır. Fazla kilolu olanlara mutlaka lida kapsülleri kullanmaları gerektiğini düşünüyoruz. Şişman ve obeziteye karşı en iyi şekilde koruma sağlayacaktır.

Lida kapsüllerini bir çok ünlüde kullanmaktatdır. Sizlerde manken gibi bir vücuda sahip olmak istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Ya üretken yaşamımızın öbür ucu başlangıcı? Aynı şey geçerlidir: Cinsel olgunluğa ne kadar erken ulaşırsak, ölmeden önce çocuk sahibi olmak için o kadar çok zamanımız olacaktır.

Fakat işte size bir sorun üretken yaşamın başı ile sonu birbirinden bağımsız değildir. Tek bir hücreden üretken bir yetişkine dönüşüm, bilinen bütün süreçler kadar karmaşıktır ve bu süreçte daima yanlışlıklarla karşılaşılır.

Aşırı kilo ve obezite oluşumuna karşı lida zayıflama hapları en iyi şekilde etkisini gösterecektir. Hemen kullanmanızı öneriyoruz. Sağlıklı ve uzun bir yaşam istiyorsanız lida kapsüllerini denemeye başlayın. Belki bu mantık tünelinin ucundaki ışığı şimdi görebiliyorsunuzdur: Organizma, büyümesini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek, üretkenliğe erkenden ulaşmak fakat baştan savma bir yapıya sahip olmak ile, daha mükemmeliyetçi bir şekilde davranarak cinsel erişkinliğe daha geç ulaşmak fakat sonuçta daha iyi çalışan bir makine sahibi olmak arasında bir seçim hakkına sahiptir.

Baştan savma bir şekilde inşa edilmiş bir hayvan, ortalama olarak daha kısa süre yaşayacaktır kısmen kendisini vahşi hayvanlara, kıtlığa ve benzer durumlara karşı korumakta daha az başarılı olacağı için, fakat aynı zamanda, ergenliğe doğru koştururken uğradığı moleküler ve hücresel hasar dolayısı ile yaşlarıma sürecine erkenden girmiş olması nedeniyle olmuştur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.