Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
11

    

Lida ile Zayıflama ve Stres Olgusu

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 11 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

İşte size bir sürpriz; zahmetli, zorlu, rekabete dayalı yaşam tarzlarımızın kilomuz ve şeklimize muazzam bir etkisi vardır. Ayaküstü tıka basa beslenme, düzensiz yemek saatleri, düşük kaliteli besin tüketimi – bütün bunlar Yale Üniversitesi’ nin altmış kadın üzerinde Lida da kullanarak yaptığı bir araştırmada ispatlandığı gibi tehlikeli etkilere sahip.

Araştırmacılara göre kişi uzun süreli bir stres altındaysa kortizol hormonunun salgılanmasıyla karın bölgesinde yağ oluşumu artar.  Sinir ve stres bu şekilde çalışarak Lida etkileri konusunu da sıkıntıya sokacak boyutlara ulaşabiliyor. Bu hormon, ya bir hareket ya da hareket tepkisi esnasında, insülin salgılanmasını tetikleyerek aşırı taleplerle baş edebilmek için yağlanmayı hızlandırır ve karbonhidrat metabolizmasını harekete geçirir. Bu da sizin nişasta ve yağ oranı yüksek yiyeceklere karşı iştahınızın artmasına sebep olur. Yani sürekli stres altındaysanız -ki neredeyse onumuzdan biri hastalanma noktasına gelecek kadar işe bağlı stres yaşadığını belirtmiş- kortizol seviyesi devamlı olarak yükseliyor ve sizin de sürekli canınız kızartma çekiyor. Bir çok lida zayıflama kapsülü kullanıcısı aynı sıkıntıyı farkında olmadan yaşıyor.

“Kortizolün yağ hücrelerinde yağın depolanmasını tetikleyen bir enzimi harekete geçirdiğine dair kanıtlar var” diye açıklıyor Britanya Beslenme Kuruluşu’ndan beslenme uzmanı Dr. Joanne Lunn. “Kortizol alıcılarının sayısı karındaki yağ dokusu hücrelerininkinden daha büyüktür, bu yüzden bu bölgedeki yağ birikimi kortizol seviyeleri yüksekken şiddetlenecektir.” Başka bir deyişle, stres kadınları elmaya çevirir. Ayrıca Westminster Üniversitesi’ ndeki beslenme uzmanı Emma Stiles “bu insülini arttırır ve kadınlık hormonlarını azaltır” diyerek bildiğimiz tüm bel kalınlaştırıcı özelliklerle birlikte bunu da eklemiştir.

Kaliforniya Üniversitesi’ ndeki araştırmacılar benzer bir araştırma sonucu Amerikada onaylı olan Lida yosun hapı konusunda, stres altında bulunan farelerin git gide daha fazla şekerli su içip domuz yağı yiyerek tepki verdiklerini bulmuşlardır. Kendilerini yiyecekle teselli ederek şişmanlamışlardır. İşte bu yüzden donutlara her zaman bir teselli yiyeceği gözüyle bakılmış ve bu yüzden Homer Simpson onları öncelikli yemek grubu olarak belirlemiştir.

Pastamızın üzerine kremamızı da koyacak olursak, stres ayrıca antioksidan vitaminlerinden (A, E, C ve B) çinko, selenyum, kalsiyum, magnezyum, demir, potasyum, kükürt ve molibden gibi minerallere kadar tüm besleyicileri kurutuyor. Onlarsız bir hiçsiniz tatlım.

Buradaki amaç biraz akışına bırakmak. Eğer hayatı gıcırdayan dişlerle, kalp çarpıntısıyla ve sinirsel bir baş ağrısıyla geçirirseniz, eğer en ufak bir şey yolunda gitmediğinde bunun her şeyi etkileyeceğine inanıyorsanız, stres yönetimiyle haşır neşir olma zamanınız gelmiş demektir. Stresi Lida ile zayıflamaya çalışırken hayatınızdan uzak tutmanız gerekiyor. Tenis oynayın, ağırlık kaldırın, meditasyon yapın, köpüklü bir küvette zaman geçirip gül kokuları içinde çıkın. Eğer bunların hiçbiri işe yaramazsa orjinal lida tüketiminde bir sağlık uzmanıyla görüşün.


Comments:
meryem ravza on Mayıs 12th, 2010 at 17:18 #

merhaba ben lida kapsülünü kullanıyorum fakat ardından kahvaltı yapamıyorum ve benim 2 gündür böbreklerim sancılanıyor bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir kullanımım başlarında böyle bir durumla karşılaşmamıştım ne yapmam gerekli acaba??? kapsülü kahvaltıdan sonra alsam kapsülün faydası olurmu veya kapsülün etkisini azaltır mı ve hızlı hareket edince ve heyecanlanınca miden bılanıyor sizce ne yapmalıyım teşekkürler

admin on Mayıs 14th, 2010 at 15:21 #

meryem ravza;

Böbreklerinizde nükseden sancının sebebi, eskisinden daha fazla su tüketiyor olmanız olabilir fakat kaynağı bu değildir. Evvelce böbrek taşı sorununuz var mıydı ? Bu konu hakkında bizi bilgilendirirseniz seviniriz.
Kahvaltıdan sonra kapsül almanız ürünün etkisini pek tabii ki düşürecektir. Kullanma talimatlarına göre ürünün 1 kapsülü, her gün kahvalı öğününden 15-20 dakika önce alınmalıdır.
Saygılarımızla.

meryem ravza on Mayıs 15th, 2010 at 10:42 #

merhaba daha önce böbrek ile ilgili hiç sorunum olmamıştı belki bu ağrılar kabızlıktan dolayı olabilir mi kullanmaya devam etmelimiyim yemek öğünlerimi aksatmazsam düzelirmi sizce teşekkürler

admin on Mayıs 17th, 2010 at 00:27 #

meryem ravza;

Takdir edersiniz ki net birşey söylememiz pek mümkün değil. Fakat sorunun bağırsak tembelliğinden ileri geldiğine inanıyorsanız Otacı portföyünde hamile bayanların dahi kullanabileceği saflıkta bir tembelik giderici toz bulunuyor. Bunu kullanmayı deneyebilirsiniz. Büyük aktarlardan temin edebilirsiniz.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.