Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
06

    

Lida ile Zayıflama

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 06 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida' yı Bıraktıktan Sonra...Sevgili Lida severler; Her gün biraz daha kontrolden çıkan zayıflama sektöründe bazı kişiler kilo verme hevesiyle sağlığını bile kaybedebiliyor. Siz bu gibi sahtekar kimselerin kurbanı olmayınız. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Tavsiyelerimiz doğrultusunda Lida kullanımı yaparsanız zaten sizin hiç bir desteğe ihtiyacınız kalmayacaktır. Lida ile siz kendi kendinize pek tabii ki yetebilir, şişmanlığın ve kilo fazlanızın üstesinden tek başına kolaylıkla gelebilirsiniz. Her türlü yolu denemeye hazır olanlar “diyetetik” lisansı olmamasına rağmen “diyetisyen” unvanını kullanan kişilere, hızlı kilo vermek uğruna mucizevi beklentilerle avuç avuç para harcıyor. Bu tehlikelerden uzak durun.

Biraz kekik suyu, biraz limon ve sarımsak veya sabah içilen sıcak su gibi çözümlerden medet umuluyor. Kilo vermek uğruna insanlar her türlü yolu denemeye hazır. Bağırsaklarını yıkatan insanlar olduğu gibi günlerce sıvıyla beslenenler bile var. Halbu ki Lida zayıflama kapsülü‘ nün gücü bu tür sıkıntılar çekmenizi engelleyecek bir durumdur. “Neden bunu yapıyorsun?” sorusuna verilen cevap ise genelde şöyle: “Bedenimin iyiliği için” veya “sağlıklı olmak için.” Düşünelim; acı çekmek, aç kalmak, sıkılmak, mutsuz olmak, sinirli olmak bedeninize nasıl bir iyilik getirebilir?

İster 5 ister 50 kilo verilmek istensin, tekrar kilo almamak ve sağlıklı bir ömür için yeme ve yaşam tarzı alışkanlıklarının bazılarının değiştirilmesi gerekebiliyor. Bu durum Lida kullanıcıları için bile geçerli. Ürünün kulanımını bırakıp, ideal kilonuza yaklaştığınız yada erdiğiniz zamandan sonrası önem taşıyor. Lida’ yı bıraktıktan sonraki dönemde daha da dikkatli olmalısınız. Bu değişiklikler diyet programının 1. haftasında zor gelmeyebilir. Çünkü başlangıçtaki doğal heyecan, diyet yapan kişiyi motive etmeye yeterlidir. Ancak, genelde 2-3 hafta sonra, “yeni” yeme alışkanlığı her zamanki yaşam tarzıyla çatışmaya başlıyor, eğer kişi bu konuda hazırlıklı değilse diyete devam etme arzusu da giderek gücünü kaybediyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.