Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
28

    

Lida ile Zayıflamak İstiyorum!

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 28 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Fakat şu tavsiyelere orjinal lida kullanıcıları; uymanız gerekiyor;

Şişede ve kutuda satılan içecekleri almayın (hazır buzlu çayları da). Bu tür şeylerde tahmin edemeyeceğiniz kadar çok şeker var ve insülini artırıyor. Zayıflama ürünleri ile hiç tavsiye edilemeyecek bir durum. Hele kola, asiti yüzünden hem dişlere hem de kemiklere zarar veriyor (tüm asitli içecekler aynı etkiyi yapıyor). Ev yapımı buzlu çay içerseniz hem antioksidan almış olur, hem de sağlığınızı riske atmazsınız. Lida zayıflama sağlarken sizin de desteğinize ihtiyaç duyuyor elbet.

Zayıflama Hapı LidaEgzersiz yapmayı günlük yaşamınızın bir rutini haline getirin. Hareket edin, Lida sizi zayıflatsın. Bu kadar basit! Sadece vücudunuzu şekle sokmak için değil, uzun vadede sağlıklı kalmak için de. Uyanır uyanmaz yapacağınız 20-30 dakikalık tempolu bir yürüyüş sizin için oldukça iyidir. İmkanınız varsa haftada iki üç kere ağırlık çalışıp anaerobik egzersiz de yapın. Özellikle bacak ve baldır bölgesi üzerinde çalışırsanız daha çok yağ yakarsınız. Aklınızda olsun.

Her gün üç ana iki ara öğün yiyin. Her öğünde yeteri kadar protein alın. Zayıflama hapı Lida, alınan protein ve karbonhidrat miktarı konusunda çok hassastır. Bol bol düşük glisemik (sebze ve baklagil), çok az da orta veya yüksek glisemik karbonhidrat (şeker, beyaz un mamulleri, patates, makarna) yiyin. Her gün iki porsiyon meyve ve en az üç porsiyon sebze yiyin. Sağlıklı, az işlenmiş ve doymamış yağları (yağlı balık, kuruyemiş, zeytinyağı, kanola yağı) tercih edin, kararında yiyin.

İnternette Lida satış yapan bir çok site ve platform mevcut. Öncelikle orjinallikten emin olun ve sonrasında tavsiyelerimizi dinlemeye devam edin lütfen. Doymuş yağın fazlasından kaçının (tam yağlı süt ürünleri, krema, kaymak). Trans yağlardan (hidrojene bitkisel yağ ve sanayi tipi unlu ürünler) ve işlenmiş Omega-6 yağlardan uzak durun. Günlük tuz (sodyum) alımınızı azaltın. Günün son yemeğini yatmadan en az iki üç saat önce yiyin. Günde en az 8 bardak su için. Su Lida’ nın yakıtıdır. Yağlarınız vücudunuzdan önce Lida’ nın sonra suyun sayesinde atılır. Haftada 5-7 gün 20 dakikalık aerobik egzersiz (tempolu yürüyüş) ve 2-3 gün direnç egzersizi yapın. Sigaradan ve alkolün aşırısından (kendinizi yemeklerde bir bardakla sınırlayın) kaçının. Stresten uzak durun ve stresle başa çıkma yöntemleri edinin (yoga, meditasyon).


Comments:
zeynep yörük on Mart 29th, 2010 at 21:37 #

lida almak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

admin on Mart 30th, 2010 at 15:23 #

zeynep yörük;

Ekibimiz sizinle e-posta adresiniz üzerinden irtibata geçmektedir. Telefon numaranızı bildirirseniz daha rahat çözebiliriz.
Saygılar.

Ece on Nisan 25th, 2010 at 17:40 #

Rica ediyorum ben orjinal lida almak istiyorum önceki gibi iştahı kesen 90 kiloyum 1 70 boydayım hiçbir rahatsızlığım yok bana bu konuda yardım ederseniz.orjinal diye aldıklarımda içbir yararını göremiyorum kime nasıl inanacağımm

admin on Nisan 26th, 2010 at 17:14 #

Ece;

Malesef piyasada çok emsali bulunan ve başarılı bir üründen bahsediyoruz. Ürünlerimizin orjinal olduklarına dair ücret iade garantisi veriyoruz fakat bunun ötesinde yapacağımız birşey bulunmuyor. Orjinallik göreceli bir kavram halini aldığı için ötesi yoktur.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.