Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
14

    

Lida ile Zayıflamayı Başaran Kişiler

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 14 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile Basarmis KisilerEğer siz de Lida Form ile başarılı olan kişilerden biriyseniz, sizin için Lida zayıflama yolculuğu hemen hemen bitti sayılır. Aslında bitmedi; ama artık dümende siz varsınız ve gemi sizin komutanızda hareket edecek. Bu nedenle sizi Lida hapı’ nın ömür boyu işinize yarayacak bazı temel prensipleriyle başbaşa bırakmak istiyorum:

Yiyecek bilinciniz olsun. Taze etin, balığın, kümes hayvanlarının, sebzelerin, fındıkların, çekirdeklerin, birçok meyve ve nişastanın sizin için doğa tarafından tasarlandığını unutmayın.

Marketlerde paketler içinde satılan o şeyler ise birilerinin cebine para girmesinden başka bir işe yaramıyor. Bunların midenize girmesine izin vermeyin. Bundan başka vücudunuz yok. Zayıflama ilacı Lida kullanıldığında vücudunuzun kendini ne kadar iyi hissettiğini, ne kadar güzel göründüğünü fark edeceksiniz. Bırakın öyle kalsın.

Şekere, glikoza, beyaz una ve mısır nişastasına karşı gözünüz açık olsun. Satın almak zorunda olduğunuz paketli yiyeceklerin etiketlerini dikkatle inceleyin ve şeker, glikoz, bal, maltoz, üzüm şekeri, früktoz, laktozdan ve modern rafine şeker endüstrisinin diğer çeşit ve icatlarından yılan görmüş gibi kaçın.

Lidayı bireyselleştirin. Yeni yiyecekler deneyin. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız yiyeceklerin çeşidini artırın. Böylece eskiden yediğiniz, ancak sizin için pek de iyi olmayan yiyeceklere dönmezsiniz. İştah açıcı, lezzetli bir mönü oluşturmanızı şiddetle tavsiye ederim. Yediğiniz yemekler sizi mutlu etmelidir; bu diyetinizin geleceğinin sağlıklı olacağının garantisidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.