Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
08

    

Lida ile Zayıflarken Duyularınızı Kullanın

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 08 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile İyi Bir KahvaltıKüçük şirin tabaklardan küçük lezzetli lokmalar alın. ‘”Duyularınızı kullanın. Yerken düşünün, tadın, koklayın.  Lida ile kusursuz olarak zayıflayacağınıza inanın. O sizi destekleyecek. Ve tabii ki eğer orjinal lida kullanıyorsanız. Paketletmeyi düşünmeden yemek artıklarını masada bırakın, bir ziyafetten kalkar gibi. Böylece bir bakışta ne kadar yediğinizi görürsünüz. İnce bardaklar kullanın. Bodur olanlara daha fazla koymaya eğilimliyiz. Eve daha küçük kaşıklar alın. Dışarıda yemek mi? Aynanın karşısındaki sandalyeye oturun. Evde yemek? Kahvaltı masanızın arkasına bir tane yerleştirin. Bilinçaltınızla hissedin. Bundan önceki yazılarımızda kahvaltının lida için öneminden bahsetmiştik. Kahvaltı neden önemlidir? sorusunun yanıtı için bilgi alabilirsiniz.

Bir Sex and the City sözünü hatırlamak fena olmaz: “Havalı bir tarzla sipariş verin. Az yiyin.” Ufak yazıları kontrol edin: Dört kişilik lazanya yazıyor. Bu size bir şey ifade ediyor mu? Uğraşıp bir oturuşta bir yığın yemeye çalışmayın. Lida zayıflama kapsülü ile siz de kendi yeme düzeninizi optimize etmelisiniz. Her şeyi akışına ve Lida’ ya bırakırsanız bu pek de faydalı olmayabilir. Ve hatırlamaya çalışın: arkadaki kalori tablosu yemeğin tümü yerine bir porsiyonunu kapsayabilir. Eğer paketin önünde göz alıcı sarı renkte “sadece 15 kalori!” yazıyorsa, bunun gram başı olduğunu açıklayan küçük yazıyı bulana kadar iyi bakın.

Yiyecekleri küçük ve hoş bir kaba boşaltın (kutudan, torbadan, paketten doğruca yemek yerine). Sonra paketi uzak bir rafa koyun. Yemek servis ederken, harika Japon şeflerin söylediği gibi “Ağız payı bırakın”. Şef Masaru Yamamoto’nun dediği gibi “Boşluğun estetik değeri Zen mürekkep boyama sanatına benzer.”

Tabağınızdaki her şeyi yeme zorunluluğunuz yok. Gerçekten yok. Tabağı silip süpürme ihtiyacı annelerin okula henüz başlamamış olan çocuklarının beynine yerleştirmekten sıkıldığı bir şey. Fazlasıyla erken gelişmediyseniz okul öncesi dönemde değilsiniz. Tabağınızı kontrol altına almaya başlayın ve ‘Bay Daha’ için biraz bırakın. “Ne zaman” diyeceğiniz zamanı bilin ve bunu tekrar edin.

İkinciler için sabırsızlanıyorsanız, bu düşünceyle birkaç dakika yaşayın ve midenize ağzınıza yetişme şansı verin. On dakika sonra ne kadar harika gözükürse gözüksün ekstra bir kaşık dolusu için daha az kıvranıyor olacaksınız. Eğer kendinize özel bir ödül için müsaade edeceksiniz, porsiyonları tek tek alın, yapın ve servis edin. Lida kullanırken bunlara dikkat ederseniz sizin için en hayırlısı bu olacaktır. Bir kutu çikolata şekerleme değil, bir tane. Mangal partisinde koca bir aileye yetecek bir paket değil, küçük bir kâseye boşaltılmış cipsi tercih edin.

Tupperware gururunu yaşayın. Bitirmek için ikinci bir tabak yemek yerine, içlerinde soğutup dondurabileceğiniz muhafaza kapları biriktirin. Buna iyi, dürüst, işinizi azaltan, çevre dostu, yağ düşmanı bir uğraş gözüyle bakın. Doğru etiketleyin. Buzdolabınızın kuytularında isimsiz, içinde ne olduğu belli olmayan kaplarla karşılaşmak istemezsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.