Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
29

    

Lida Jel Yosun Jeli Mucizesi

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Lidagel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 29 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida’ nın jel formundaki yeni ürünü Lidagel piyasaya sürüldü. Ozon kullanılarak formülize edilen ve güçlendirilmiş formülü ile bölgesel problemlerin daha kısa sürede ve daha az maliyetle çözülmesini sağlayan Lida’ nın bu jel (krem) formundaki ürünü Orjinal Lida ile zayıflamak isteyen bayanların kısa sürede gözdesi olacak gibi görünüyor…

Üretici firmanın yaptığı açıklamalara göre tanıtılan ürün hakkında bir çok kompleks bitki ve meyve yağı ekstrelerinin ozonlanmış şekilde içeriğinde bulunduğu için çok kuvvetli ve etkili olduğu söyleniyor.

Dışardan direkt olarak cilt üzerine yağ problemi bulunan bölgeye günde 2 kere farklı zamanlarda uygulanarak kullanılması gereken ürün Lida’ nın kapsülü ile birlikte de tepkiyerek kısa sürede harekete geçiyor ve kapsülün zayıflatabilme gücünü mükemmel bir şekilde yükseltebiliyor.

Lida Jel kullananlar sevinecekler, küçük ve ayrı tek kullanımlık paketlerde ve 1 aylık kullanıma uygun olarak tasarlanmış. Yağ birikimi sıkıntısı olan bölgelerde ve sorunun derecesine göre aynı uygulamada 1-2 paket kullanabilirsiniz. Çok yakın zamanda web sitemizden de çevrimiçi olarak sipariş edebileceğiniz ürün için altyapı çalışmalarımız hızla sürmektedir. İleride web sitemizde Lida jel yorumları da olacaktır.


Comments:
aylin on Mart 29th, 2010 at 04:52 #

ben de denemek isterim. sormak istediğim birkaç şey var,
bu jeli kullanırken aynı zamanda lida kapsülü de kullanabilir miyiz? eğer aynı anda kullanırsak ne kadar etkisi olur?

admin on Mart 29th, 2010 at 04:54 #

Tabii ki aynı anda kullanabilirsiniz. Lidagel, zaten Lida kapsül ile birlikte kullanılabilmesi için formülize edilmiş bir üründür. Birlikte kullanımı süresince Orjinal Lida kapsül’ ün bölgesel etkisini %70 oranında arttırabilmesi olasıdır…

asl on Haziran 1st, 2010 at 23:31 #

lıda jelın satışı yokmu sitenızde ? geçen ay sizden hapını aldım bu ay jel ile almayı düşünüyorum birçok sitede kampanya yapmışlar iki ürün için sizde varmı böyle bi uygulama varsa fiyat nedir? ilk ürünümü sizden alıp memnun kaldığım için almadan sizede danısmak istedim bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler…….

admin on Haziran 2nd, 2010 at 15:50 #

asl;

Lidagel satışımız bulunuyor. Lütfen iletişim formu yada telefonlarımız aracılığıyla bizlerle irtibata geçiniz. Arkadaşlarımız size detaylı şekilde yardımcı olacaklardır.

Saygılar.

ada on Temmuz 8th, 2010 at 12:43 #

lida kapsül kullandım ve istedigim kiloya eriştim sayılır. ancak bel bölgem aşırı inceldiği halde basenlerimde istedigim ölçülere ulaşamadım. lida kapsül kullanmaya devam ettikçe belimde istemedigim kadar bir incelme devam ediyor. ve basen bölgemde önemli bir değişiklik yok. bu görüntü beni çok rahatsız ediyor.bu konuda lida jel işe yarar mı?

admin on Temmuz 12th, 2010 at 14:47 #

ada;

Basen bölgeniz için lidagel kullanımı yapabilirsiniz. Bu istenmeyen görüntünün kombine kullanımda kısa sürede yokolmasını sağlayacaktır.

Saygılar.

sinem on Eylül 7th, 2010 at 17:12 #

lida yosun jelini kalp ilacı içenler kullana bilirmi?ayrıca ben lida kapsül kullandım bu yaz kilo veremedim daha öncesinde zayıflamıştım sahtesini mi kullandım bilemiyorum bu konuda bildilendirirseniz sevinirim ciltte de bozukluk yapıyo sivilcelenme sebebi nedir?teşekkürler

admin on Eylül 24th, 2010 at 03:23 #

sinem;

Büyükten küçüğe her ne derecede olursa olsun kalp rahatsızlığı sıkıntısı olan hiç kimse Lida kapsül kullanmamalıdır. Fakat Lidagel kullanımında bir sakınca yoktur.

asli on Nisan 14th, 2011 at 13:43 #

lida yosun jelini boyun bölgesınde (gıdı)sürebilirmiyiz sakıncası varmı tesekkurler

admin on Haziran 3rd, 2011 at 04:11 #

asli;

Lidagel’ i boyun bölgesinde kullanmanızda bir sakınca yoktur.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.