Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
23

    

Lida Kapsül ile Fiziksel Hareketler

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Genel, Lida Meizi Çay kategorisine 23 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Kapsül ile Fiziksel HareketlerEgzersizden önce ısınma, sonrasında soğuma hareketleri yapın ve bunun yanında Orjinal Lida kullanmayı unutmayın. Germe ve hafif kültür fizik hareketleri ideal ısınma ve soğuma aktiviteleridir, yavaş yürüyüş de. Yürümeye başlamadan önce dolanın, jogginge başlamadan yürüyün ve koşmadan fince jogging yapın.

Bol sıvı alın ve Lida tüketimine dikkat edin. Hava sıcak ve nemliyken terle kaybettiğiniz çok miktarda sıvıyı yerine koymanız gerekir, hava soğuk ve kuruyken de akciğerleriniz kanalıyla şaşırtıcı miktarda su kaybedersiniz. Su mükemmel bir seçimdir. Ölçülü egzersiz yaptığınız her otuz dakika için 180 ila 240 ml su için. Eğer hava sıcak ve nemliyse daha fazla. Susuz kalmak sizi yorgun ve huysuz yapar ve ciddi durumlarda oldukça hasta yapar. İdmandan sonra idrarınızın berrak ve bol olmasını sağlayacak şekilde yeterli sıvı alın, ama aşırıya gitmeyin. Eğer kesin olsun istiyorsanız, egzersiz öncesi ve sonrası tartılın, üzerinizde terli giysileriniz olmamalı tabii. Vücudunuzun su ihtiyacını lam olarak karşılamak için kaybettiğiniz her yarım kilo için 500 ml sıvı almanız gerekir.

Ölçülü ya da ağır egzersiz öncesinde iki saat hiçbir şey yemeyin. Yiyecekleri sindirmek gibi basit bir evlem bağırsak yollarınıza kan pompalamak için kalbinizi daha fazla çalıştırır; kalbinizden aujî zamanda kaslarınıza da fazladan kan pompalamasını istemeyin.

Düzenli egzersiz yapın ve düzenli Lida zayıflama hapı kullanın. Hasta ya da bir yerinizi incitmiş değilseniz hemen her gün egzersiz yapmaya çalışın. Daha zorlu ve daha kolay idmanları dönüşümlü yapın özellikle de egzersiz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.