Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
19

    

Lida Kapsül ile Sentetik ve Kimyasal ilaçlar

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 19 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Kapsül ile Sentetik ve Kimyasal ilaçlarLida zayıflama hapı bu bitkilerin bir kısmı tanıdık olabilir ve bazıları zaten mutfak dolabınızda da bulunabilir. Diğerleri ilk başta biraz tuhaf gelebilir fakat haklarında daha fazla bilgi edindikçe, modern eczacılıkta kullanılan dizi dizi sentetik kimyasal ilaçtan daha egzotik olmadıklarını göreceksiniz. Bu şifalı bitkilerin hepsi aktarlarda ya da sağlıklı yiyecek dükkanlarında kolay kullanımlı formlarda bulanabilir. Bu bölümü okuduktan sonra, şifalı bitkileri yaşamanıza katmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Lida diyet kapsülü burada listelenen her bitki için uygun kullanımı göstermek üzere spesifik bilgiler verdim. Bununla birlikte kapsül ya da tabletin büyüklüğü ya da özel bitkisel ürünün gücü üreticiden üreticiye değişebilir. Bu yüzden eğer farklı doz öneren paketlenmiş bitki alırsanız etiketteki talimatları izleyin. Başka türlü belirtilmedikçe bitkisel ekstreler ve tozlar meyve suyuna, suya katılır ya da çay yapılır. Bitkisel çay yapımı ile bilgi ilerideki sayfalarda yer alıyor. Tatlandırmak için bal kullanılabilir. Sıcak içecekler; soğuk algınlığı, öksürük, menstrüel kramplar ve yatma zamanı için uygundur. “Kişisel Öneri” adı altında özel bir bitki ile yaşadığım herhangi bir deneyimi ya da diğer uygun anekdotsal materyali koydum.

Lida kullananlar ticari sabunları çok kurutucu buluyorsanız bademden yapılan yüz sabunları ve temizleyiciler için bölgenizdeki sağlıklı ürünler satan dükkanı kontrol edin. Badem bitkisi çekirdeği, Tabiat Ananın sunduğu en iyi temizleyicileri bize sağlar. Aynı zamanda mükemmel bir yumuşatıcıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.