Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
30

    

Lida Kapsül Nedir ?

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 30 Haziran 2008 tarihinde eklenmistir.

Lida; Çin Halk Cumhuriyeti’ nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyıllardır yetişen ve geleneksel olarak yüzyıllardır kullanılan mucizevi bitkilerin ekstrelenmesi ile oluşturulmuş tamamen doğal bir üründür.Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen bu bitkiler, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzakdoğu ve Amerika’ da zayıflama preperatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Orjinal Lida’ yı uzaklarda aramayın!

Orjinal Lida hakkında her türlü bilgi ve imkana ulaşabileceğiniz web sitemiz hizmetinize girmiştir. Web sitemiz üzerinden ürün hakkında geniş bilgiye ulaşabilir, iletişim bölümümüzü kullanarak soru, istek, eleştiri ve önerilerinizi tarafımıza iletebilir, sipariş kaydedebilirsiniz.


Comments:
admin on Nisan 18th, 2010 at 03:17 #

derya karakoç;

Lida’ nın formülizasyonunun asıl amacı zaten stoklanmış yağların mitokondriye aktarılmasını sağlayabilmektir. 18 Kg. fazlanız için 4+1 tam kür kullanımı yapmanızı öneririz.

admin on Nisan 18th, 2010 at 03:43 #

ayşe;

Şu adreste meryem hanıma verdiğimiz yanıtı okuyunuz.

http://www.orjinallida.co/yeni-lida-hakkinda-onemli-duyuru.html/comment-page-3#comment-7224

Öte yandan doğum kontrol ürünleri ile Lida kullanılabilir fakat etki olarak üründen daha az ve yavaş etki görmeniz durumu sözkonusu olabilir.

admin on Nisan 18th, 2010 at 03:46 #

ayşe;

Diğer sorunuz için;

Lida, doğum kontrol haplarının işlevine olumsuz bir etki yaratmaz / yaratamaz.

Tam tersine dk hapları Lida’ nın etkisini düşürmektedir. Daha yavaş zayıflamayı göze almalısınız. Hormonal dengeyi yavaşlatan bir ürün, Lida’ nın prensibine tam olarak zıt etki eden bir ürün kullanıyorsunuz.
Buna katlanmalı yada gecenizin mi / gündüzünüzün mü daha mutlu olması gerektiği konusunda bir karar vermelisiniz.

sevcan bozok on Nisan 25th, 2010 at 20:21 #

lida kullanalı10 gün oldu ama yutkunma zorluğu çekiyorum ,mide koryucu ilaç alabilrimyim

admin on Nisan 26th, 2010 at 17:20 #

sevcan bozok;

İlacın ismi dozu ve yan etkilerine göre değişir. İsmini verebilirseniz araştıralım.

sevcanbozok on Nisan 26th, 2010 at 18:49 #

protenex sabah aç karnına1 motlium üç defa yemekten sonra ve gece antepsin 1tane lida kullnadıktan sonra mide ve yutkunma şıkayetlerim oldu dr um bügün bunları verdi
aramı vereyim lida kullanmaya

admin on Nisan 27th, 2010 at 11:57 #

sevcanbozok;

Lütfen ilaç tedaviniz bitene kadar ürünü kullanmayınız.

Elif Elif on Nisan 28th, 2010 at 01:52 #

Merhaba, öncelikle şunu ifade edeyim, orjinal Lida’nın hiçbir şekilde zararlı olduğuna inanmıyorum. Yeter ki bilinçli kullanılsın. Ben çoook çok zor kilo verebilen bir bünyeye sahibim.30 yaşından sonra kilo vermek daha da zorlaşıyor. Yemek yemeyi unutan, yemek yerken sıkılan, hiç acıkmayan bir insanım. Kendimi zorlayarak, yemek saatlerini bana hatırlatması için saat kurarak falan 3 hafta diyet yaptım. Benim için eziyetti. Ama 3 haftada tam tamına 7 kilo vermiştim. Hamur işi, yağ, şeker pasta, börek vs. ile hiç alakam yok. 6 ay diyetisyene devam ettim, diyetisyenin özenle hazırladığı listenin en az 4 öğününü unutarak 6 ayı geçirdim. Verdiği 1200 – 1400 kalorilik diyetde günlük 400 -500 kalorilik beslendiğim için diyetisyenim çıldırıyordu.Bunun özünde sanırım tiroitlerimin normale göre çok az çalışması yer alıyor. Günde 4 adet levotiron içtiğim günlerim oldu. Sizden öğrenmek istediğim levotiron ile Lida’yı bir arada kullanmamın etkisi nedir? Bildiğiniz gibi levotiron da metabolizmayı hızlandırdığı için kilo vermeye yardımcı oluyor. İlk zamanlarda kalp çarpıntısı, sinir vs gibi yan etkileri Levotiron’da da oluyor. Dolayısıyla birbirlerinin etkilerini çoğaltırlar mı yoksa azaltırlar mı? Ne tavsiye edersiniz? Sabah aç karına önce Levotiron’u 10 dk sonra da ılık ve sirke ilave edilmiş kocaman bir bardak su ile Lida kapsülü içiyorum.
Lida kapsül’ü ara ara kullanıp ara ara bıraktığım için ilk günlerde müthiş sinirli oluyorum. Bunu engellemek adına kahvaltı sonrasında 10mg cipralex almamı önerir misiniz?
Birde B vitamini ya da chitosanı Lida kapsül ile birlikte kullanmak, kilo kaybını kolaylaştırır mı?
Vakit ayırarak uzun mesajımı ve sorularımı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ediyor ve cevaplarınızı büyük bir merakla bekliyorum . . .

crimsonmoon on Nisan 29th, 2010 at 15:00 #

Merhabalar, bundan 3 sene kadar önce 3 +1 kutu lida kullanarak 5 ay gibi bir sürede 25 kg vermiştim. Daha sonrasında yemek düzenimi bozdum ve bu kiloyu şu anda aynen geri almış durumdayım. Ara ara diyet yapmaya karar verip, lida da alarak zayıflamaya çalıştım ama kişisel sağlık problemlerim nedeniyle lidayı 10’ar 15’er gün kullandıktan sonra bıraktım. Bu yaklaşık 4 sefer oldu. Ve bu kullanımlarda lidanın etkilerini ilk kullandığım zamanki kadar görmedim. Şimdi yeniden sipariş verdim ve yeniden deneyeceğim ama düzenli olarak. Sormak istediğim şey lidanın bu şekilde yarım kullanımları metabozlizmaya herhangi olumlu yada olumsuz bir etki yaparmı? Ve bu sefer lidayı düzenli şekilde kullandığımda iştah kesme ve yağ yakma gibi etkilerini geç görme gibi bir olumsuzlukla karşılaşırmıyım? İyi çalışmalar dilerim.

admin on Nisan 30th, 2010 at 16:14 #

Elif Elif;

Levotiroksin desteği Lida’ nın etkisinde herhangi bir olumsuz durum yaratamaz. Aksine bu ürün de Lida gibi tiroid sistemi fonksiyonlarını hızlandırıcı etkiye sahiptir. Lida ile kullanımları arasında 30 dakika boşluk bırakmaya özen gösteriniz. Ciplarex’ i Lida ile kombine kullanımlarda tavsiye etmiyoruz. Etkileşim yaratabilir. B12+Folic Acid vitamin desteği kullanımını sinirlilik sorununuz için Ciplarex’ e tercih edebilirsiniz. Chitosan kullanımı Lida etkilerine küçümsenemeyecek biçimde katkıda bulunmaktadır.

admin on Nisan 30th, 2010 at 16:25 #

crimsonmoon;

Düzensiz kullanımla hiçbir yere varamazsınız. Mutlaka 1 gün 1 kapsül şeklinde ve kesintisiz olacak kullanmanız gerekiyor. Bu şekilde kullanırsanız hiçbir olumsuzluk yaşamayacaksınız.
Saygılar.

seda on Nisan 30th, 2010 at 20:49 #

merhabalar.ben hapı içmeye bugun başladım gerçekten tok tutuyor.daha öncede bir hap kullanmıştım onunla aynı.size sormak istediğim 1.olarak regl dönemim ağrılı geçiyor ve ağrı kesici kullanıyorum maxaljin diye bi ilaç regl döneminde ara vermelimiyim yoksa devam mı etmeliyim.?yorumlarda göremedim.2,olarakta lida kullanırken spor yapmak gerekli mi?yoksa etkisi olmaz mı?spor yerine sauna olsa olur mu?lütfen cevabınızı bekliyorum.başarılarınızn devamını dilerim..

derya karakoç on Mayıs 2nd, 2010 at 18:30 #

merhaba ben sitenizden lida aldım 10gündür kullanıyorum fakat bir gram bile veremedim ağızda kuruluk yapıyo sinirlilik ve baş ağrısı yapıyo ama kilo veremiyorum neden cevabınz için şimdiden teşekkürler

admin on Mayıs 3rd, 2010 at 16:05 #

seda;

Lida ile Maxaljin kullanmanızda bir sakınca yoktur. Spor ve egzersiz programları Lida’ nın etkisini %50 oranında arttırmaktadır. Saygılar.

admin on Mayıs 3rd, 2010 at 16:09 #

derya karakoç;

10 gün karar vermek için çok erken bir zaman. Lütfen düzenli kullanıma devam ediniz ve en az 30 gün sonrasında karar veriniz.

gülay kınalı on Mayıs 7th, 2010 at 22:34 #

Merhabalar, Daha önce sizden temin ettiğim lidayla 6 kg vermiştim ancak kış sonrası 3 kilosunu geri aldım. Şimdi bi 6 kilo daha vermek istiyorum. Elimde, başka bir yerden temin edilen, içinde 15 tablet kadar bulunan GRİ FOLYOlu sürümü var (ancak 5 gündür içiyorum ve iştahım pek kesilmedi, ambalajın orjinali yeşil değil miydi). Sitenizden de 2 kutu sipariş verecektim. Sorum şu. 15 tableti içip sizden alacağım lidayla mı devam edeyim, yoksa bekleyip direk sizden gelenle mi başlayayım? Geçen yıl sitenizden sipariş vermiş ve forumları özenle okuyup uygulayarak tek bir yan etki ile dahi karşılaşmadan kilo vermeyi başarmıştım.
Şimdiden teşekkürler…

admin on Mayıs 9th, 2010 at 14:39 #

gülay kınalı;

Elinizdeki ürünleri kullanıp daha sonra bizden temin edeceğiniz ürünlere devam edebilirsiniz.

yasmin on Haziran 25th, 2010 at 18:05 #

iyi günler. ben yaklaşık 1 hafta lida kullandım. ilk günler bir sorunum yoktu fakat sonradan aşırı baş dönmesiyle karşı karşıya kalınca ilacı bırakmak zorunda kaldım. 1hafta içinde 3 kilo verebildim. bu arada regl de olmuştum acaba onun bi etkisi olmuş olabilir mi… bugün ilacı bıraktığımın 3. günü fakat hala aşırı baş dönmesi ve mide bulantısı devam ediyor. ne yapmalıyım. çok korkuyorum ve aşırı sinirli hissediyorum kendimi.

admin on Haziran 30th, 2010 at 17:08 #

yasmin;

Immune sistemi zayıf olan her kullanıcıda görülen yan etkilerden bahsediyorsunuz. korkulacak bir durum aslında sözkonusu değil ve metabolizmanızın hızlı çalışması / kan dolaşımınızın hızlanmasının etkilerini görüyorsunuz. Bu aynı zamanda kilo verdiğiniz anlamına da geliyor fakat eğer etkiler sizi rahatsız ediyorsa 4-5 günlük bir ara verip vücudunuzun rutine alışmasına olanak tanıyın. Daha sonra düzenli kullanıma devam edebilirsiniz.

Hülya okay on Eylül 22nd, 2010 at 15:46 #

Ben 10 gündür lıda kullanıyorum 1 kilo bile veremedim tpl 12 kilo yağ fazlaligim var Cook moralim bozuldu

admin on Eylül 24th, 2010 at 03:30 #

Hülya okay;

10 gün henüz bir kanıya varmak için çok erken bir zaman dilimi. Lütfen düzenli kullanımınıza devam ediniz.

Saygılarımızla.

Fatma mamaklı on Eylül 25th, 2010 at 16:14 #

ıyı gunle ben hazıran ayında basladım cok guzel etkısını gordum ama ıkı aydır hıc zayıflayamıyorum ve en son aldıgım ılaclarda ılktekıler gıbı tokluk hıssı vermıyor ayrıca mezı cayıda aldım ama fark yok 10 kılo daha vermek ıstıyorum neden acaba ne yapmam gerek lutfen bana yardımcı olun sızden haber beklıyorum

Fatma mamaklı on Eylül 25th, 2010 at 16:24 #

Bır kac dakıka oncede yazmıstım dıger arkadasların yazılarını ukudum onlara ara vermelerını soylemıssınız ben dorduncu kutuyua devam edıyorum 80 kıloyum ama sonuc alamıyorum ve bu benı sogutmaya basladı acaba ne yapmalıyım tekrr kılo vermeye baslamak ıcın benı bılgılendırırsenız cok sevınırım sımdıden tesekkur ederım..

admin on Eylül 25th, 2010 at 17:20 #

Fatma mamaklı;

Chitosan besin takviyesi ve bunun yanında Meizi çay kullanımı ile Lida kullanımınızı desteklemeyi deneyin. Bölgesel ve inatçı kilolarınız için net ve kesin çözüm almak istiyorsanız haricen Lida Jel’ i de vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Saygılar.

Fatma mamaklı on Eylül 28th, 2010 at 01:03 #

oncelıkle cevabınız ıcın tesekkur ederım ben mezı cayı kullanıyorum 1 ıncı cayın bırıncı kutusunu bıtırmek uzereyım ama bı fark olmadı ıstahım acık yanı kendımı zor tutuyorum ve her sabah duzenlı alıyorum ılacımı aramı verem aaba 1 hafta kadar vucudum basıklık yapmıs olabılırmı ılaca acaba

meleknur on Ekim 2nd, 2010 at 16:42 #

merhaba ben lida kullanmayı bıraktıktan sonra iştahım çok açıldı lidayı gün aşırıda kullandım tekrar geri verdiğim kiloları alırmıyım ve son kutuda kilo veremedim teşekkürler

admin on Ekim 12th, 2010 at 02:53 #

Fatma mamaklı;

Meizi çay kullanımınıza Lida ile devam ediniz. Mutlaka bir noktada fayda görmeye yeniden başlayacaksınız. Bu şekilde duraklamalara rastlanabimektedir.

admin on Ekim 12th, 2010 at 02:56 #

meleknur;

Web sitemizdeki daha önce yer alan yorumlar arasında bırakma talimatları bulunmaktadır. Bu talimatlara uyumlu kullanım yaptıysanız -ki belirttiğinize göre yaptınız – tekrar kilo almayacaksınız.

gülşah on Ekim 12th, 2010 at 10:18 #

Ben 11 Ekim tarihinde lidaya başladım.1.57 boyundayım 94 kilodayım.Kaç kutu kullandıktan sonra bir hafta ara vermeliyim. 6 kutu kullanmam gerekiyor herhalde. Spor yapamıyorum çalıştığım iş durumundan ötürü.Spor yapamamak kilo vermemi engeller mi? Lidanın çayından alsam kabızlığa iyi gelir mi? Yoksa yeşil çay tüketmem yeterli olur mu? Çok kilom olduğu için, bütün kilolarımı vermemde lida yetersiz olacaktır elbet. Ama verdiğim kadarının bile sağlığım için iyi olacağına inanıyorum.Kilo verdikçe yazacağım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.Teşekür ederim şimdiden.

dilek on Ekim 30th, 2010 at 19:31 #

merhaba ben lidayı kullanalı bi hafta oldu herhangi rahatsız edici bir etki yaşamıyorum tok tutuyor ve bir haftada 2.5 kilo verdim üstelikte beslenmeme dikkat ettim ve herşeyden az az yedim. normalde 3gün önce regl olmam gerekiyordu gecikti ve hala olmadım bunda lidanın bir etkisi olmuş olabilirmi?

TUBA on Kasım 22nd, 2010 at 17:29 #

3 gündür lida hapını kullanıyorum ama inanılmaz bir şekilde sinirli oldugumun farkına vardım hapı kullanmaya devam etmemde bi sakınca varmı lütfen admin bu konuda mail adresime cevap verirseniz çok sevinirim

admin on Kasım 23rd, 2010 at 02:40 #

gülşah;

Pek tabii ki destekleyici çayları kullanabilirsiniz. Bu size her zaman daha hızlı zayıflama sağlar.

admin on Kasım 23rd, 2010 at 02:48 #

dilek;

Lida’ nın regl dönemi üzerinde katiyen bir etkisi bulunmamaktadır.

admin on Kasım 23rd, 2010 at 03:06 #

TUBA;

Sinirlilik durumu metabolizmanızın tetiklenmesinden kaynaklanan bir etkidir. Evet Lida ile alakası olabilmektedir fakat bu etki sadece ilk 1 haftalık dönemde görülmekte. Daha sonrasında azalarak yokolmaktadır. Aşırı panik yapmayı gerektirecek bir durum sözkonusu değildir.

filiz on Aralık 26th, 2012 at 11:09 #

merhaba,

ben 7 yıl önce lida kullandım ve 9 kilo verdim.geçen sene tekrar aldım ama hiç bir etkisini görmedim.orjinalliğine nasıl güvenebilirim yada size güvenebilirmiyim sizden sipariş vermek istiyorum ama emin değilim beni bu konuda aydınlatırmısınız lütfen..

ALİYEV on Nisan 29th, 2013 at 00:07 #

merhabalar
evet ben de uzun süredir araştırıyorum ve şuan itibariyle sitenize güveniyorum.ben 1,64 boyunda ve 60 kiloyum.nasıl bir kullanım önerirsiniz ve tahmini olarak en fazla ne kadar kilo verebilirim.şimdiden teşekkürler.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.