Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
18

    

Lida Kapsül’ ün Zayıflatma Etkileri

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 18 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama üzerine oluşturulan senaryolardan birisi şöyledir. Deneyler, insanların diğer kişilerin bilgilerini tahmin etmede oldukçaLida kapsülün zayıflatma etkileri başarısız olduğunu göstermiştir: Sıradan bir şey konusunda sorunun yanıtını biliyorsak diğer insanların da yanıtı bilme durumunu abartarak tahmin ediyoruz. Zayıflama konusunda aradığınız yanıtları lida zayıflama hapı size verecektir.

Deneyde, bu olgu için nöroloji unsuru olmadan yapılan açıklama şöyleydi: Araştırmacılar bu abartılı değerlendirmenin, deneklerin başkalarının neler bilebileceğim göz önüne alarak değiştirmede sorun yaşadıklarını, hatalı bir şekilde kendi bilgilerini diğerlerininkine yansıttıklarını ileri sürüyorlar. Lida kapsül’ ün zayıflatma etkilerini araştırmalar aracılığı ile ispatlanmışdır. Yapılan araştırmalar sonucunda lida kapsül en etkili zayıflama hapı olma özelliğini korumaktadır. Lida kapsül’ ün diğer bir önemli özelliği ise doğal zayıflama hapı ve bitkisel olmasıdır.

Nöroloji unsuru kullanan rezil bir açıklama ise şöyleydi: Beyin taramaları göstermektedir ki (abartılı değerlendirme) bu durum, özbilgi ile ilişkili olduğu bilinen ön lob beyin devresi nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Denekler, başkalarının bilgisini değerlendirmek zorunda kaldıklarında daha çok hata yapmaktadırlar, insanlar, kendi bilgilerini değerlendirmede daha başarılı olmaktadırlar. Bu açıklamayla, göreceğiniz üzere daha öncekine hiçbir şey eklenmemiştir: nöroloji bilgisi yalnızca bir süs gibi kullanılmıştır ve açıklamanın mantığıyla ilişkisi yoktur.

Araştırmadaki denekler üç gruptan alınmıştır: Sıradan insanlar, nöroloji öğrencileri ve nöroloji akademisyenleri. Her bir grup oldukça farklı davranışlar göstermiştir. Her grupdan da fazla kiloları için lida kapsül kullanan vardır.

Üç grup da iyi açıklamaların kötü olanlardan daha tatmin edici olduğu değerlendirmesini yapmış, ama uzman olmayanlardan oluşan iki gruptaki denekler, mantıksal olarak ilişkisiz nörolojik görünen bilgiyi, sahte nöroloji bilgisi taşımayana göre daha tatmin edici bulmuşlardır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.