Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
09

    

Lida Kapsülleri ile Zayıflama

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Yorumlar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 09 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

lida kapsülleriLida kapsüllerini kullanarak içiniz aydınlanacak, karamsarlıklar ortadan kalkacak kesin sonuç veren lida zayıflama haplarını kullandıktan sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Forma girmeye yardımcı orjinal lida sağlıklı ve başarılı şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Bu derslerde niyet sizde dehşet veya suçluluk duygularına yol açmak değildir. Bu derslerden ne geçilebilir ne de kalınabilir; siz ne geçilebilir ne de kalınabilirsiniz. Sadece, ister belli bir günde dersi “doğru” yapın ister yetersiz kalın aynı derecede sevildiğiniz, hoşgörülü bir yere girer gibi onların içine girmek için kendinize izin verin.

Orjinal yosun hapı lida’ yla adım adım zayıflama‘ yı başaracaksınız. Sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşacaksınız. Her zaman dinç ve enerjik hissetmenize yardımcı olacaktır. Mutlaka kullanmalısınız.

Bir dersten “kalabilmenizin” tek yolu, başarısızlık yüzünden kendinizi cezalandırmanızda. Bu kurs bir yolculuktur ve kendini keşfetmeye yönelik her ciddi yolculukta olduğu gibi, ışığa doğru yol alırken karanlığa saptığımız günler vardır.

Zor anlarda belki derslerden birinde ilham verici bir şey okuyacak ve güzel ve huzurlu bir meditasyon için gözlerinizi kapatacak ama bir saat sonra kendinizi bir paket patates cipsini bitirirken bulacaksınız! sorunun patates cipsinden ziyade, sevginin kucağında hayat bulan korku olduğunu bilin. Sevginin kendinden farklı her şeyi kustuğu söylenmiştir ve kimi zaman tam bir çözüme doğru ilerlediğimizi hissettiğimizde, problem yeniden ortaya fırlar ve boğazımıza sarılır. Bu doğaldır. Sürecin bir parçasıdır. Umutsuzluğa kapılmayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.