Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
12

    

Lida Kullananlar

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 12 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Lida KullananlarGıda maddesi alındığında sindirimini takiben kana karışır ve kandan da hücrelere gider. Bu hücrelerde enerji üretimi için oksidasyona maruz kalır. Burada açığa çıkan enerji şayet vücudun kullandığından fazla ise, bu fazlalık yağa dönüşerek şişmanlığın başlıca nedenini oluşturur.

O halde yemeğin ne zaman yendiği değil, ne miktar yendiği, Lida kullanılıp kullanılmadığı ve yemeğin verdiği kalorinin harcanıp harcanmadığı, yağlanmaya etken olacak temel unsurlardır. Lida zayıflama hapını kullananlar hem diledikleri kadar yemek yer, hem de kilo verirler! İster gece yarısı, ister sabah erken, isterse de akşam, ne zaman alınırsa alınsın bir kez gıda vücuda alındı mı kana karışarak hücrelerde enerji üretiminde kullanılacaktır. Aynı şekilde Lida’ da kana karıştığı andan itibaren su tüketimi ile orantılı olarak yağ yakımına başlayacak ve yağ yakımı ile zayıflama dönemi başlayacaktır. Böylelikle onlardan enerji açığa çıkacak ve bunun da fazlalığı normalde yağlanmaya neden olacakken tüm hızıyla Lida duvarına çarpacaktır.

Şayet tüketilen gıda maddesi çok fazla miktarlarda ise doğal olarak bu miktardan oksidasyonla açığa çıkacak enerji miktarı da fazla olacaktır. Lida’ nın ne kadar yemek yemeniz gerektiğini bildiği ve sizi buna göre yönlendirdiğini unutmayınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.