Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
13

    

Lida Kullananlara: Çiğnemenin Önemi

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 13 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Serbest Radikaller ve LidaÇiğnememek iyileştirmeyi de hızlandırır. Vücudunuzun içinden gelen bilgelik tükettiğiniz fazladan besinleri vücudunuzun her yerine dağıtır ve bir kısmını da organ ve dokuların iyileşmesine yardım için kullanır. Çiğnemeden yutmak ise orjinal lida kullanan kişiler için en kötü ve en ötelenemeyen yanlış olacaktır. Siz midenizin iyi öğütmesine yardımcı olursanız Lida kapsül‘ de sizin daha hızlı zayıflamanıza katkıda bulunabilir. Ve bu gerçekten şaşırtıcıdır: Hasar görmüş bölgeleri öncelik sırasına göre iyileştirir.

Bazı değişiklikler -derinizde olduğu gibi- çıplak gözle görülürken, diğerleri varolduğunu bile bilmediğiniz vücut bölgelerinizde oluşur. Hasta insanların taze ve çiğ meyve sularıyla beslendiğinde daha çabuk iyileştiğine şüphe yoktur.

Vücudunuza kendini tamir etmesi için yardım etmenin ikinci yolu da antioksidanlardan zengin besin destekleri içmektir.Bu zengin besin içeriklerini zayıflama amacıyla Lida orjinal ürünleriyle destekleyen kişiler başarıya bir adım önde yürürler.

Beta karotenden, likopene ve E vitaminine kadar antioksidanlar hücreleri tamir eder, daha genç görünmemizi sağlar ve kalp hastalığı, kanser gibi kronik hastalıklara karşı korur. Antioksidanlar vücudumuzun temizlikçileri gibidirler; hücresel fonksiyonları bozabilecek kararsız moleküller olan serbest radikallerin zararlı etkilerini engellerler. Vücut bazı antioksidanları doğal olarak üretir. Bazılarını da besinlerden alır.

Serbest radikallerin zararlı olduğunu sıkça duysak da vücut bunların bir kısmından fayda sağlar. Örneğin; bağışıklık sistemi virüslerden ve bakterilerden kurtulmak için onları paspas gibi kullanır. Zayıflama ve yağ yakımı için de bu sistem sözkonusu olduğundan yapılacak her ekstra egzersiz hareketi ve uygulaması, yenilecek her sağlıklı besin tam olarak hedefe götüren ve Lida zayıflama yosunu konusunda sizi destekleyen bir olguya dönüşür. Ve vücudumuz her zaman yaşlı hücrelerden soyunurken yerine yenilerini koyar. Serbest radikaller bu süreç sırasında ortaya çıkarlar.

Ama stres, kirlilik, sigara dumanı, tarım ilaçları ve diğer toksinler vücudumuzun taşıyabileceğinden daha fazla serbest radikal oluşmasına yol açarlar. Serbest radikaller bir kez iyi hücrelerin mutasyonuna yol açtığında ve diğerlerinin fonksiyonunu bozduğunda giderek çılgınlaşan bir zincirleme reaksiyonuna neden olurlar. Hemen hemen hepsi tümüyle zararlıdır ve kilo verme periyodu için de bu geçerli olduğundan antioksidan yiyecekler ve takviyeler almak Lida ilacını destekleyen hareketler olacaktır. Örneğin B12 vitamini ve folik asit desteği kullanmak gibi. Normal fonksiyonlarını sürdürmek yerine bu hücreler vücuda zarar verir. Kontrol edilmeden hücrelerimizin narin zarlarına saldırır ve zarar verirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.