Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
23

    

Lida Kullananlara Yemek Pişirme Tavsiyeleri

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 23 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida tükettiğiniz süre içerisinde sebze yemeklerini pişirirken az yağlı pişirmeye gayret edin. Kırmızı et alırken etin yağsız tarafı olmasına dikkat edin, bu küçük önlemlerinizin Lida kullanımı sırasında size büyük yardımları olacaktır. Beyaz eti tercih edin. Şişmanlığın sağlık üzerindeki etkilerini okuyun. Hareketsizliğin zararları ve egzersizin yararları konusunda doktorlarınızla görüşün. Defalarca kez bahsettiğimiz gibi hareketlilik ve egzersiz Lida’ nın gücünü kuvvetini arttırmaktadır. Orucunuzu mutlaka önce bir bardak su ile açın ve üzerine bir kâse çorba için. Sonra salata ile devam edin, ardından 15-20 dakika yemeğinize ara verin. Ana yemeğe geçtiğiniz takdirde lokmalarınızı çok çiğneyin ki, hazmınız kolaylaşsın. Her gün kahvaltı yapma alışkanlığı kazanın. Lida için en önemli öğün kahvaltıdır. Sindirimi zor olan etleri zorunlu olmadıkça öğle yemeğinde tüketin.

Akşam sindirimi kolay olan sebze ve tahıl gruplarına ağırlık verin. Kan şekerinin düşmemesi için ara öğünleri sakın atlamayın. Lida sizi tok tutsa da ara öğünlerde yağsız yemekler yemeye gayret edin. Yemekten hemen sonra masadan kalkın. Günde en az 8-12 bardak su tüketin. Su ve faydalı sıvı içeceklerin Lida zayıflama kapsülü için çok faydalı olduğunu, hatta olmaz ise olmaz olduğunu unutmayın. Tok iken alışveriş yapın.

Yemeklerin en güzel tadının ilk üç lokmada olduğunu unutmayın. İştahı frenleme süresi 12 dakikadır. Yavaş yiyerek psikolojik açlık uyarısından kurtulun.

Problemleriniz çoğaldığında yeme saatinizi kaydırın. Fiziksel açlığı hissetmeden yemeye başlamayın. Şayet zaten Lida size bu açlığı hissettirmeyecektir. Fiziksel açlık duyduğunuza karar verdiğinizde acele etmeden, ne ve neden yemek istediğinizi düşünün. Tepkileri kontrol etmede acele etmemek şarttır. Sık sık ve hafif yemek, çok yemeyeceğimiz anlamına gelir. Vücudumuz alınan kalorileri biriktirmeden hemen kullanır. Metabolizmanızı % 20 – 30 civarında hızlandıran kahvaltıdır. Alkol, yağ azaltma çalışmaları sırasında hormonal sistemi bozduğundan kullanılmamalıdır. Lida ve Alkol kullanımınız arasında en az 5 saat bırakın. Sabah, öğlen ve akşam öğünlerinizi hep aynı saatte yiyin. Bu daha çabuk kilo vermenizi sağlar. Her sabah aç karnına bir bardak su için. Böylece iştahınız biraz bastırılır ve sindiriminiz kolaylaşır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.