Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
11

    

Lida Kullanarak Zayıflama

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 11 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanarak zayıflamaYumurta beyazı, soya ya da süt proteinleri de dahil olmak üzere genelde yiyeceklerde bulunan proteinler, yağların işlevini yerine getirebilirler. Bu proteinler lida ile beraber rahatlıkla hazmedilir, emilir ve vücuda 1 ila 4 kcal/g. verirler. Ancak toplamdaki kalori içeriğini azaltmak için sadece küçük miktarlara ihtiyaç duyulur. Diğer besinlerden alınan kalori miktarının azaltılması için lida diyet hapı kullanmak gerekir. Yağın dokusunu ve ağza verdiği hissi taklit edecek tutkalsı jöleler oluşturabildikleri için, fazladan kalori vermeden yağ algısı oluşturabilirler. Bu yağ algısının çoğalması ile artan kilolar için lida kullanmak uygun bir çözümdür. Proteinler, kendilerine yağa benzer özellikler kazandırılacak şekilde işlenebilirler. Bunların bir örneği, süt kesiği ya da yumurta proteininden yapılan simplesse’dir. Bu proteinler, “mikro parçacıklara ayrılır” ya da yağın kremsiliğini taklit edecek şekilde birbirleri üzerine yuvarlanan minik bilyeler haline getirilirler. Simplesse, dondurulmuş tatlılara, sürülebilen peynirlere, ekşi kremaya ve yoğurta dolgunluk katar. Bu gıdaların zayıflama diyetlerinde ve lida kullanımı sırasında tüketilmeleri sakıncalıdır.

Kalorisi azaltılmış yağların çoğunluğu, ya yapıları modifiye edilmiş trigliseritler ya bağırsaklar tarafından emilimi önlenmiş maddeler ya da kimyasal yapılardır. Eğer kalori oranı yüksek gıdalarla besleniyorsanız mıutlaka lida bitkisel kapsül kullanmalısınız.  Bu gıdaların meydana getirdiği fazla kilolar lida yardımı ile hızlı bir şekilde verilebilir.

Benefat ticari markası altında satılan Salatrim, hem uzun hem de kısa zincirli yağ asitlerinden oluşturulan bir trigliserittir. Olağandışı yapısından dolayı sadece 5 kcal/g. sağlar. Katı yağ cinsi özelliklerine sahiptir ve fırınlanmış yiyecekler ile dondurulmuş tatlılarda kullanılırlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.