Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
25

    

Lida Kullanıcı Yorumları ve Etkileri

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 25 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.
Lida Kullanıcı Yorumları ve EtkileriLida zayıflama hapı fakat bu alandaki en büyük gelişme, 1895’te, vücudun içini doğrudan görmeye ve içimizdeki her türlü yapıyı incelemeye olanak veren sihir gibi bir buluştu.
Lida diyet kapsül‘ ü Almanya’nın Wurzberg Üniversitesi’nde fizik profesörü olan 50 yasındaki Wilhelm Conrad Röntgen (1845-1923), bir Kasım gecesi katot ışın ile deneyler yapıyordu. Röntgen, kristaller, gazlar ve kutuplaşmış ışığın üzerin de yaptığı gözlemleriyle çok önemli bir deney adamıydı. O dönemdeki birçok fizikçi gibi o da katot ışınlı tüpler karşışısında hayrete düşmüştür. Bunlar, havası boşaltılmış kapalı sızdırmaz tüplerdir, elektrik verildiğinde, içlerinden akımın geçmesini sağlayan elektrotlarla doludurlar. Yeterli voltaj verildiğinde katot ışını dediğimiz kor gibi kırmızı bir ışık yayarlar. Bu yayılan kırmızı ışınların, camın dışına taşarak bütün tüpü birkaç santimetre kalınlığında sardıklarını g” rebilirsiniz. Bu gizemli kor gibi yanan katot ışınlarının ileriki yıllarda elektron akımı olduğu anlaşılmıştır.
Lida etkileri o ünlü 8 Kasım gecesi Röntgen, camın içinden geçen görünmez ışınların olup olmadığını anlamak için bir deney yaptı. Katot tüpünü kalın siyah bir kartonla  sardı ve ardından laboratuvarının ışıklarını söndürdü. Tüpe akım verdiğinde gördükleri karşısında donakalmışti; birkaç metre öteye koyduğu floresan ekran bile açık yeşil olmuştu. Görünmez ışınlar, cam tüpü ve siyah kartonu asıp bu floresan ekranın üzerine akın ediyordu.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.