Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
28

    

Lida Kullanıcıları ve Görülen Mükemmel Etkiler

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 28 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Kullanıcıları ve Görülen Mükemmel EtkilerLida zayıflama hapı ile bağımlı hasta sayısının artmasına neden olan bir başka etmen de bağımlılık yapan maddelerin ticari değeridir. Hepimizce bilindiği gibi bu maddeler çok yüksek kâr oranları ile satıldıkları için her zaman yeni ve baştan çıkartıcı yöntemlerle pazarlanmaktadırlar. Bu maddelerin her ne kadar çoğu yasal olarak satılmasa da yaygın olarak yanlış bilgilendirme ile yapılan propagandaları sayesinde özellikle gençler tarafından tüketilmeye teşvik edilmektedirler.

Lida kapsül satıcıların kendilerine pazar oluşturmak için kullananlara sahte cennetler vaat ederek yaptıkları yanlış bilgilendirmeler yüzünden yaşanan plastik düşlerde aslında büyük yanılgılar vardır. Bu plastik düşlerde mutluluk, huzur, rahatlama, aldırmazlık, neşe, eğlence ve hatta diyet vardır. Bunlara ulaşmak için de kişiler maddeleri rahatça kullanırlar. Bizse plastik düşleri anlatan şarkıları, kitapları, resimleri, filmleri, söylentileri her yerde her zaman okur, duyar, izler, takip edebiliriz. Bazen bir gazetede, bazen bir televizyon filminde, bazen bir arkadaş sohbetinde bazense yanlış yazılan bir reçeteden dolayı doktor ofisinde plastik düşlerle karşılaşabiliriz. Ancak gerçek hayatta kullanılan maddelerin oluşturacağı plastik düşler kocaman yalanlardır.

Lida etkileri hiçbir zaman madde kullanarak gerçek hayattan kaçamayız. Kullanılan maddenin etkisi geçince gerçek yaşamın kendisi ile yüz yüze kalırız. Eğer madde kullanarak bu gerçekten kaçmaya çalışmışsak, bu kaçışı sağlamak için hep daha fazla maddeye ihtiyaç duyacağımız ve sonunda ne kadar kullanırsak kullanalım oluşan olumsuz sonuçlardan kaçamayacağımız kesindir. Madde kullandıkça hem sağlığımız, hem de psikolojik ve sosyal yaşantımız bozulacağından kafamızı maddelerin oluşturduğu kuma gömerek yaşamamız mümkün değildir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.