Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
03

    

Lida Kullanıcılarına Gıda Tavsiyeleri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Zayıflama Hapı, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 03 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Eğer çok yüksek bir kolesterol seviyeniz yoksa haftada en fazla yedi yumurta yenebilir. Son derece besleyicidir ve para açısından ucuzdur.
Aşağıda verilen istisnalar dışında, bu malzemelerle yapılmış bütün yiyeceklerden lida kullanımı sırasında uzak durulmalıdır.

Yani sıradan kek, bisküvi, puding, makarna, börek, turta, lapa veya kahvaltılık gevrek (yukarıda üstelenenler dışında) kesinlikle yenmeyecektir ama birçok kabul edilir alternatif vardır. Bu gıdaları lida diyet hapı destekli bir diyette tüketmeyiniz.

Lida kullanıcılarına gıda tavsiyeleriBuğday unundan yapılmış ekmek, 2. Aşama’ nın sonuna kadar menü dışıdır ama alternatifleri kullanılabilir. Pirinç Ekmeği veya Mısır Ekmeği tarifine bakabilir veya şimdi süpermarketlerde, sağlıklı yiyecek mağazalarında ve postayla siparişli web sitelerinde bulabileceğiniz buğdaysız üretilen ürünleri deneyebilirsiniz.

Süt, krema ve peynir, bu aşamada lida diyetinde menü dışıdır. Soya sütü, yoğurt veya pirinç sütünü alternatif olarak kullanabilirsiniz. Tereyağı veya çoklu doymamış az yağlı margarinler, çok küçük miktarlarda yenebilir: Günlük olarak biriki çay kaşığı. Ancak regl öncesinde geriliyorsanız, göğüsleriniz acıyorsa veya kolesterol seviyeniz yüksekse, tereyağı yerine çoklu doymamış margarini tercih etmelisiniz.

Süt, krema, peynir, kaymak, laktalbumin, süt suyu, kazein ve laktoz içeren yiyeceklerden uzak durulması gerekir. Tek istisna, çoklu doymamış margarindir ki genellikle çok az miktarda süt proteini, laktalbumin veya süt suyu içerir. Vejetaryenler et yemeyenler veya balık yiyenler kalsiyum takviyeli soya sütü kullanmalı ve her gün bir yumurta ya da bol miktarda fasulye, bezelye, mercimek ve kuruyemiş ya da çekirdek yemelidir. Bu besinler lida etkilerini olumlu yönde etkiler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.