Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
08

    

Lida Kullanımına İlişkin Haberler

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 08 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanımına ilişkin haberlerAraştırmacılar, ilk olarak, biri telomeraz tarafından harekete geçirilen “açma” anahtarına, diğeri ise hem sağlıklı ve hem de obeziteli hücrelerde aynı şekilde açılıp kapatılabileceği umulan bir anahtara sahip olan, iki parti özelleştirilmiş virüs TK geni hazırladılar. Obezite hücrelerin tedavi edilmesi için lida kapsül kullanmak uygun olacaktır.

Sonra bu genleri soğuk algınlığı virüsü ile aynı aileden gelen virüslere yüklediler ve yeni genleri hayvanlara tam anlamı ile bulaştırmalarına olanak hazırladılar. Olası yan etkileri görmek için, önce bu yeni genleri sağlıklı hayvanlar üzerinde denediler. Lida kapsül kullanımı sırasında lida hakkında haberler düzenli olarak takip edilmelidir.

Tahmin edildiği gibi, seçici olmayan aktivatörün kontrolü altında olan virüs TK’ sı alan hayvanlarda, ganciclovir enjeksiyonunun ardından şiddetli karaciğer hasarı meydana gelmiş, buna karşın aynı geni telomeraz aktivatörü ile alanlarda temel olarak hiç bir zarar gözlenmemişti, çünkü ortada etkinleşmeye yol açacak telomerazı yayan hiç bir obezite hücresi bulunmuyordu. Obezite hastalığına önlem olarak lida zayıflama hapı kullanmak uygun olacaktır.

Bu noktada araştırmacılar, deneysel tedavilerinin bir sonraki aşamaya geçmek için hazır olduğuna karar verdiler. Bu aşamada lida kapsül kullanıldı. İnsan tiroidi karsinoma hücreleri enjekte edilmiş hayvanlar üzerinde yapılacak bir deney. Virüs TK’ sının bir kopyasının bu hayvanlara etkinleştirmek için telomerazın varlığına bağımlı olmayan bir aktivatör vasıtası ile verilmesi, tümörün büyümesini tam olarak durdurmuş, fakat beklendiği gibi, normal hücrelerin de çoğalmasını önlediği için şiddetli karaciğer hasarına yol açmıştı. Lida kapsül’ ün bu tip etkileri yoktur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.