Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
01

    

Lida Kullanırken Yiyecek Zulalamayın

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 01 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Yiyecek ZulalamaBuzdolabındaki çikolatadan, çalışma masanızın çekmecesini hafifçe göçerten bisküvilerden, eldiven gözündeki jelibonlardan bahsediyorum. Lida kullananlar arasında iseniz zulalamayın. Geri çıkarın…

Yatağın altındaki şekerlemeler, cebinizdeki kek, sonraki kullanımlar için yiyecek yığmayı kesin. Yiyecek avcılığı sizin işinizse, onları bir süs eşyası niyetine rafta bırakın, koltuğun üzerindeki yastığın arkasına saklanmış olarak değil. Olağanüstü garipliğine rağmen hayran olduğum Kari Lagerfeld’ in “kırmızı et, alkol ve çikolatayı evinde yemek için değil, koklamak ve bakmak üzere dekoratif amaçlı kullandığı” söyleniyor. Eğer en az onun kadar olağanüstü garip değilseniz bunu yapmayın. Sadece ve sadece orjinal lida ürününe güveniniz. Ama gerçeği kabul edin. Kendinizi suçluluk duygusu yaratan sırlardan arındırın ve dışa dönük, açık ve gururlu olun.

Yorgun bir günün ardından veya “Vay be, gerçekten bu tatlıyı ben mi yedim” dedirten günlük yediklerinizin farkında olun (takıntılı değil, sadece farkında). Anketlerde yarımızın ne kadar yediğimiz konusunda yalan söylediği ve gizlice yediği ortaya çıktı. Bu ülkede merdiven altına veya uygun bir saksının arkasına yerleşmiş, arkalar dönükken de çikolatalı kekinin son ısırığını mideye indiren kadınlar var. Ben yapıyorum. Siz de öyle.

Bir ankette Lida yosun hapı kullanmayan kadınların yarısı bir paket bisküviyi bir kerede yediklerini itiraf etmişler. O zaman bu memlekette mutfaklarda, kilerlerde ve çamaşır odalarında radarlardan uzak bir yemek şenliği dönüyor. Eğer buna maruzsanız, şu an farkına varın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.