Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
07

    

Lida Kullanmaya Başlamak

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 07 Kasım 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanmaya başlamakÖnceleri beceremem ben, zor iş bu… neymiş? Doyunca durmayı öğrenecekmişsin… ben doyduğumu bilmiyorum ki, demiştim… Hem ben yemek yemeyi çok seviyorum… zevk alıyorum yemekten, diye düşünmüştüm… Biraz etrafıma, o hep imrendiğim, hiç fütursuzca yemek yeyip, ince kalan arkadaşlarıma baktım… Etrafınıza bakarsanız lida ile zayıflayan kişileri rahatlıkla görebilirsiniz.

Onlar yemeyi benim kadar sevmedikleri için şişmanlamıyorlar, diye bir fikir yerleşmişti kafama… Dikkat edince, hele biraz da ağızlarını arayınca gerçeklerin hiç de benim sandığım gibi olmadığını fark ettim… Yemek yemeyi seviyorlar, belki benden bile çok seviyorlar… ama hoşlanmadıkları, beğenmedikleri şeyleri yemiyorlar, ya da çok acıkmışlarsa ucundan tırtıklayıp tabakta bırakıyorlar… Lida kullanmaya başladıktan sonra sizde göreceksiniz ki iştahınızda azalma olacak.

Karınları acıkmışsa uğraşıp didinip güzel masalar kuruyorlar kendilerine, oturup afiyetle de silip süpürüyorlar… Beni en şaşırtan da karınlarının ne zaman acıkacağını bilmeleri… Konuşmalarına kulak kabartıyorum… Yemekler üzerine yorumlar yapıyorlar, ziyafet planları kuruyorlar… hatta birbirlerine etin iyisini, sebzenin tazesini nereden alabileceklerini öğütlüyorlar… yemek tarifleri değiş tokuş ettiklerine bile şahit oldum…

İçimden yanlarına gidip, sizi yanlış değerlendirmişim, galiba siz benden daha gurmesiniz… demek geliyor. Bunu yapmayacağımı biliyorum, ama belki de “acıktığını bilmezsen, doyduğunu nasıl bileceksin?” dediklerinde kızıp sinirlendiğim için özür dilemeyi deneyebilir, tekrar, keyifle yemek yenen masalarında kendime bir yer açabilirim… yemek konusunda ipin ucunu kaçırıyorsanız kilo almamak için lida kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.