Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
09

    

Lida Mucizesine İnanmak

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 09 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Manevi yaşamınızı olumlu bir şekilde yönlendirmek için ilk adım, seçtiğiniz sağlık yaklaşımına inanmaktır. Bu, kendimiz ve vücudumuz için gerçekleştireceğimiz zayıflama tutumuna tam olarak inanmak anlamına gelir.

Bir mucize inanç gerektirir! Lida mucizesi programını kabul edip uygulamanın anahtarı, bir şeyleri sınırlamak veya bir şeylerden yoksun kalmak değil, programın ideal kilonuzu ve sağlığınızı tam anlamıyla desteklemeye en uygun yiyeceklerle dolu olduğunu bilmektir.

Sağlıklı yiyecekler, erişmemizin mümkün olduğu bir lütuftur ve bu Lida ile aklımızda olduğu sürece işe girişmek için bir çeşit minnet duygusu (olumlu bir duygu) hissederiz. Bizim için en iyi yiyeceklerden daha çok yedikçe, zihinlerimiz de daha huzur dolu olacaktır.

Kendimize nasıl baktığımız hakkındaki düşüncelerimiz sadece seçtiğimiz yaşam biçimine ne derece sadık kalacağımızı değil, ondan ne kadar kazançlı çıkacağımızı da belirler. Her bir önerimizin arkasındaki ilkeleri anlamanın sizin için çok önemli olduğunu düşünme sebebim de bu. Uymanız gereken talimatları bir sayfaya yazar ve bırakabilirdim; ancak her şeyin sebebini ve düzenini anlamadan bundan çok fazla yararlanabileceğinizi düşünmüyorum. Ve Lida programın faydalarını görmeye devam ettikçe, programın doğruluğuna olan inancınız da artacaktır.

İnancınız güçlendikçe, Lida ile yaşam tarzı sizin için bir alışkanlık olacaktır; bir anlamda her şeyi kendiliğinizden yapmaya başlayacaksınız. İşe başlarken, özümsenecek çok fazla şey var gibi göründüğünden, bunu hatırlamak önemli. Size çok yorucu gelebilir. Ama bu (geçici!) duygunun ideal kilonuzu bulmanız ve onu korumanız için bulduğunuz çözümü takip etmenizi engellemesine izin vermeyin. Bu, başlayıp bitireceğiniz bir “Lida diyeti” değil, bir yaşam tarzıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.