Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
10

    

Lida Nedir Bilmeyenler İçin…

Lida nedir bilmiyor musunuz? Öğrenin ve bu gibi cümleleri asla kurmayın;

Tatlıya düşkünüm! ” Hayır, siz şekere bağımlısınız. Buradan şunu söyleyelim: Bilim yakın bir zaman önce tatlıya düşkünlük diye bir şeyin olmadığı kararına vardı. North Carolina Duke Üniversitesi’ ndeki araştırmacılar, insan beyninin tatlı yiyeceklerin yüksek kalorili olduğunu “hissettiğini” ve yerken mutluluk hormonları salgılayarak insanları “ödüllendirdiğini” iddia etti. Bu oluşumun önüne ancak ve ancak orjinal lida ile geçebilirsiniz. Bu sizin tatlı iştahınız değil tatlım, bu sizin beyniniz. Beyninize Lidayla dur deyin. Abur cuburdan uzaklaşın.

Lida Nedir Bilmeyenler“İştahlı bir insanım.” Tamam, belki öylesinizdir ama bu bir itiraftır, bahane değil. “Yavaş bir metabolizmam var.” O zaman daha çok kalori yakmak için daha çok hareket edin. “Ben kesinlikle pisboğazım… Kendi ciğerimi bile yiyebilirim! Açlıktan ölüyorum… Tansiyonum fena düştü… Bu frambuazlı pastayı yemezsem bayılabilirim!” Emin olun bayılmazsınız. Kendine dur diyemeyen ve iradesine hükmedemeyen insanlar için zayıflama hapı Lida geliştirildi. Tahminimce bunlar son öğününüzden sonraki zor dakikalarınız. Kendinize Lida ile hâkim olun hanımlar.

Eğer tansiyonunuzun ani düşüş ve çıkışlarından yakınıyorsanız fındık, mor erik ve kepekli buğday unundan yapılmış düşük glisemik indeksli yiyecekleri Lida ile tüketin, kurabiye ve kek gibi saf karbonhidratlar değil. Bunlar üzerinize birkaç kilo daha koyarak sizi kek kırıntıları diyarına yollayacaktır.

“Yaşasın! Kırık bisküviler! Bu tüm kalorilerin sızdığı anlamına gelir!” Bu başkalarının sevdiği pek de eğlenceli olmayan bir sözdür. Açgözlü insanların bir bisküvi ile diğeri arasındaki köprüyü geçerken söylediği bir şey.

“Bu cümlenin ilk kısmı hoşumuza gitti ama “iri ve mutlu” kısmı? Ben buna şişman ve kendini kandıran demeyi tercih ederim. Diyet yapmayın ama Lida kullanarak kendinize dürüst olun. “Kemiklerim iri.” Olabilir, kıllı mamutların da öyle. Ne amaçla söylediniz ki şimdi? “Ben şişman doğmuşum”.

Aman Tanrım! Nerden başlayayım şimdi “Bu yalnızca orta yaş şişmanlığı.” Emin olun, bu en kötüsü. “Şu an iki kişi için yiyorum.” Hamileyseniz, sağlıklı olmak için daha fazla sebebiniz var. Hamilelik testi çubuğu maviye döner dönmez çikolataya saldırmayın.

Yaklaşık bir kırk hafta içinde pişman olacaksınız.  Cümleye “Ben hep…” diye başlamayı kesin. Kendinizi şaşırtın. Hamileyseniz buna çok daha fazla ihtiyacınız olacak. Çünkü Lida’ yı hamile hanımlar kullanamıyorlar malesef. Biz hep bu uyarıyı yapıyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.